Květen 2009

Amor Hilton shoot 2

24. května 2009 v 11:24 | Bea-chanIzzy Hilton shoot

24. května 2009 v 11:23 | Bea-chan


Miss Mosh shoot

24. května 2009 v 11:22 | Bea-chan


Charmy Kitty

24. května 2009 v 11:20 | Bea-chan
sceneprincess-girl.blog.cz

Znamenia - slovíčka

24. května 2009 v 11:12 | Bea-chan |  Japonsko
Beran
hicudži

Býk
uši

Blíženci
futago

Rak
kani

Lev
šiši

Panna
otome

Váhy
tenbin

Štír
sasori

Střelec
ite

Kozoroh
jagi

Vodnář
mizugame

Ryby
uo

krysy
nezumi
1960, 1972, 1984,...
krávy
uši
1961, 1973, 1985,...
tygra
tora
1962, 1974, 1986,...
zajíce
usagi
1963, 1975, 1987,...
draka
tacu
1964, 1976, 1988,...
hada
hebi
1965, 1977, 1989,...
koně
uma
1966, 1978, 1990,...
ovce
hicudži
1967, 1979, 1991,...
opice
saru
1968, 1980, 1992,...
ptáka
tori
1969, 1981, 1993,...
psa
inu
1970, 1982, 1994,...
prasete
inošiši
1971, 1983, 1995,...SMS - dvojsmysly

24. května 2009 v 11:05 | Bea-chan
Vcera vecer jsem te hledala, ... nechtelo se mi jit bez tebe spat, ... ale nenasla jsem te, .. bylo to hrozne, .. nemohla jsem bez tebe usnout, ... kez te dneska najdu ve sve postylce, .. ty moje milovane pyzamko.

Jsem strasne unavena, uz nemuzu dal, asi si neco udelam . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . treba kafe.

Jsi velmi vykonny, dobre tvarovany, vypadas bajecne, jsi nenarocny a kazda zena te touzi mit doma. Jsi jeden z nejskvelejsich vysavacu vsech dob.

Taylor Stwift

24. května 2009 v 11:01 | Bea-chan |  Shooty


Cawky berušky

24. května 2009 v 10:59 | Bea-chan |  Moje keci
Cawky tak ja som tu.....idem sem niečo hodiť......

ALCOHOL

23. května 2009 v 15:24 | Bea-chan |  Moje keci
JA už pôjdem....

.....tak Papa

Fashion Whore

23. května 2009 v 15:24 | Bea-chan
http://ny-image0.etsy.com/il_fullxfull.63820160.jpg

http://ny-image1.etsy.com/il_fullxfull.57856257.jpg

http://ny-image0.etsy.com/il_fullxfull.65106992.jpg


Loli secrets 4

23. května 2009 v 15:15 | Bea-chan |  Fashion
1.
Je to jen oblečení. Nemusíte hrotit každou malou částečku prachu, kočičí chlup, vodu etc. na něm. Ono to dolů půjde. Moderní techniky čištění jsou celkem pokročilé.

2.
Mám DOST všechn těch hnusných "art posts" na egl poslední dobou. Když mods řekli, že prosadí nová pravidla pro umění, byla jsem vážně ráda. Pak ale standart upadl, zase. Prosím, nechte si ty kentusy pro svůj osobní jorunal. Umění na egl nechte skutečným umělcům.
P.S. To platí dvojnásob o vás, co si stěžujete, že nemáte tablet. Tablety nejsou nástroje k přičarování talentu. Naučte se kreslit nebo si to nechávejte pro svůj osobní journal, prosím.

3.
Photo shoot: 1. Kolekce fotografií pořízených fotografem, hlavně pro raklamní nebo umělecké účely. 2. Událost, během které profesionální fotograf fotí modelku nebo herečku.
Řekněte mi, jak můžete něco tak chabého, špatně orámovaného, v místnosti plné bordelu, na něčím dvoře nazývat "photo shootem"? Viděla jsem jich tady na EGL až moc a unavuje mě to. Srazové fotky, i když jsou zábavná, jsou zřídka photo shooty. Fotky outfitů, i když jsou roztomilé, nejsou photo shooty.
Kam se podělo umění fotografie, EGL? :(

4.
Mám pocit, že jsem jediná Lolita, přesto NESNÁŠÍM čaj. Proč si nemůžeme někdy dát kafe?

5.
Nesnáším, když lidé říkají: (doplňte náhodné slovo) v mé lolitě? Zní to retardovaně.

6.
"Kup si nás!!!"
Při každé aktualizaci cítím nutnost si něco koupit... Vím, že potřebuji přestat a šetřit, ale nemůžu si pomoct od pocitu, že je to více dostupná možnost... Ale na konci dne se to hrozně nasčítá.

7.
Proč je tu tolik rasismu? Černé a bílé lolitky můzou vypadat krásně, dokud slazují své outfity tak, aby ladily k jejich barvě pleti!!

8.
Fotky jsou hrozné. (Je na nich hrozné osvětlení.) Modelky jsou hrozné. (Všimli jste si, jak mají pořád stejné výrazy? Pokud ty jejich hnusné obličeje nejsou zakryté.) Make-up je hrozný. (Je to někdy hrozně nevhodné - např. goth make-up se sweet oblečením) Outfity jsou hrozné. (Kdo by si na sebe vzal černou halenku, bílé/růžové JSK, ponožky a boty?)
Zkráceně řečeno: Odmítám si kupovat cokoli od Bodyline ne proto, že bych byla elitistická Loligoth... ale protože jsem elitistická fotografka/modelka.

9.
Chystám se přetvořit své jediné Moitié šaty na ručně vyrobené.. Miluji Moitié, ale jejich šaty mi divně sedí.. Byla velikost 2 vždycky tak velká? Nebo Manovi narostla prsa? Prosím začněte používat žabičkování! Do té doby... Jsem šťastná, že umím šít stejně dobře jako značkové obchody... Ale moje srdce stále touží po dokonalých Moitié šatech.

10.
Mám velmi mladý obličej a pleť. Kvůli tomu mě cizí lidi nikdy neberou vážně. Myslím, že lolita je způsob, jak ventilovat svůj vztek k nim. Říká jim to "Ano, jsem mladá a krásná, ne jako vaše sluncem zničené, tlusté, staré já. Vím, že mi závidíte." Možná bych měla nosit ještě platinově blonďatou paruku, abych jim to natřela.

11.
Přátelé - Máte nějaké mimo lolita módu?

12.
Některé z lolitek by se měly vzdát cupcaků a místo toho zvolit salát.

13.
Už přes 5 let miluji lolita módu. Strávila jsem hodiny obdivováním šatů, sledováním outfitů ostatních lolitek a nasávala každou informaci jako houba. Ale nikdy jsem neměla peníze na to, abych si mohla koupit šaty nebo sukni, ani látku, abych mohla šít. Teď mám konečně první kousky a taky jsem si ušila své vlastní oblečení. Ale pořád nemůžu chodit ven a potkávat ostatní lolity, protože se až moc bojím toho, co by si pomyslely. Nezáleží na tom, jak dlouho jsem lurkovala kolem, pořád budu jen "ta nová holka" na srazech, až moc se bojím těch hádek, abych si třeba jen vyhledala srazy v místě mého bydliště. Jsem takový zbabělec... Budu osamělá lolita navždy. A bolí to.

14.
Je tu lolita, kterou zbožňuji... I když jsem ji nikdy nepotkala, zdá se mi být perfektní... Její outfity vypadají nádherně, je velmi aktivní v komunitě, pomáhá ostatním tím, že jim nabízí konstruktivní kritiku v milé podobě. Nemůžu ji potkat, protože žiju v jiné zemi. A jediné, na co pořád myslím je: Jednoho dne chci být jako ona! Je špatné obdivovat někoho kvůli módě?

15.
Tyhle potisky mi připomínají závěsy v kuchyni.

16.
Normální lidi si myslí, že vypadáš v lolitě dost blbě, ať už to děláš "správně" nebo "špatně". A to je PRAVDA...

17.
Jsem jediná, kdo si myslí, že vysoké holky vypadají v lolitě lépe?

18.
"Ani se neobtěžuji chodit na Daily Lolita" "To, co je tu posíláno, není můj vkus." "Stejně jsou outfity tady hnus." Říkání tohohle vám nepřidá body, abyste byli cool. Dokud nevidím vás super-úžasný-skvělý-neobyčejný outfit, zklapněte a nebuďte takové pipky.

19.
Netajemství: Mým snem je mít jednoho dne šatník plný oblečení od Mary Magdalene...
Tajemství: Bojím se i začít se do lolity oblékat, abych neudělala něco špatně. Nechci urážet ostatní lolity svou ošklivostí nebo stupidností... jen bych chtěla mít starší sestru, která by mi pomohla <3 Zajímalo by mě, jestli tady může nějká být?

20.
Mohla jsem si dovolit Lucky Pack od Baby.. protože jsem byla drogový dealer.

21.
Nesnáším, když začátečnické lolity odpovídají na otázky, i když nemají o Lolita módě žádné znalosti. Nemohly byste být prostě jen zticha a nechat to na zkušenějších lolitách? Není to od vás vůbec žádná pomoc, jen je to otravné! -.-

22.
Jediná věc, která stojí v cestě našemu společnému štěstí, je má neschopnost se přes ni dostat. Říkáš, že vypadám v lolitě krásně, že jsem tvá princezna. Ale připadám si hrozně, že to nosím, protože když to mám na sobě, jediné, na co myslím je, co by si o tom myslela. Byly to tři roky. Někdy mám pocit, že se od ní nikdy neosvobodím. Znamenalas pro mě víc, než si umíš představit. Je mi to tak líto.

23.
Jedna z mods místní loli komunity je rozkošná. Ta druhá je tlustá weeaboo, která nedokáže nosit lolitu správně. A co víc, nikdy nic nedělá a přikazuje ostatním, aby všechnu práci udělali za ní! Zřídka se do něčeho zapojí! Byla sem překvapená, když jsem zjistila, že je mod. Myslím, že je čas, abychom ji donutily odstoupit. I já bych byla lepší mod, než ona!

24.
V naší místní komunitě byla jedna hrozně ošklivá lolita. Nikdo nic neříkaj, ale vím, že jsme si všechny myslely to samé. Jsem ráda, že už asi rok nepřišla na žádný sraz!!!

25.
Štve mě, když trvá prodávajícímu věky, než mi pošle balík a nikdy vám nedá vědět, co se děje nebo proč ještě nedorazil... Chápu, že jsou všichni zaneprázdnění... ale vážně?!

26.
Začínám si myslet, že jediný důvod, proč jsem si vzal svou ženu, je, že mi její móda připadá tak přitažlivá, hrozně mě tahle myšlenka děsí. Myslel jsem, že ji vážně miluju, ale... Ale vážně bychom byli spolu, kdybych nepovažoval její spodničky a mašle za tak vzrušující? Miluju, když se mnou spí v lolitě, ale teď si připadám provinile, protože myslím, že bych nebyl tak nadržený, kdyby nebylo jejích outfitů.
Ale to není to, z čeho mám největší obavy.
Znepokojuje mě to, že jsem si to uvědomil, až když začala naši malou dcerku oblékat do lolita věcí. Miluji svou dceru, ale když ji vidím v těch malých šatičkách, nutí mě to chtít dělat věci, které nemůžu ani vyslovit. Doufám, že to neskončí tak, že ublížím ženám, které pro mě tolik znamenají.

27.
Miluju lolita módu. Hodně. Ale můj problém je, že ji nikdy nebudu nosit. Jsem až moc nejistá na to, abych nosila Lolitu. Nemůžu vystát ty pohledy pokaždé, když nosím Lolitu venku. Ano, dostala jsem pár milých komentářů, ale necítím se díky nim ani trochu lépe co se mé osoby týče. Nesnáším se a chci prodat své lolita věci. Jen si přeju, abych je tak moc nemilovala...

28.
Nebudu říkat kdo, ale jedna z místních "populárních" lolitek vypadá přesně jako nový Spock. A to je jediné, na co jsem mohla myslet, když jsem se na ten film dívala.

29.
Vytáčí mě, když lidé na Poupee girl tvrdí, že jsou jejich Secret shop boty od Angelic Pretty. Nevadí mi, že lidé vlastní repliky bot, ale nepředstírejte, že jsou od Angelic Pretty! A ano, nahlásila jsem vás všechny, takže doufám, že ten AP tag vymažou ještě předtím, než vymažou vaši Poupee girl.

30.
Saxofonové modré JSK
Pokaždé, když tohle vidím, zajímalo by mě: Co dělá saxofony modrými? Saxofony nejsou modré. Může mi to někdo prosím vysvětlit? Až moc se stydím zeptat se na comm. Hrozně mě to štve.


Pracujeme na 100%

23. května 2009 v 14:55 | Bea-chan |  ObrázkyTak toto si dám na dvere xD

23. května 2009 v 14:53 | Bea-chan |  ObrázkyAnimačka♥Okuliare

23. května 2009 v 14:50 | Bea-chan |  Obrázky

Kusovka♥Muffin

23. května 2009 v 14:37 | Bea-chan |  Obrázky
D[o]" alt="WwW.D-DomiczeK-K.blog.cz /// © Mr.D[o]D[o]" class="center"]


BoA

23. května 2009 v 14:35 | Bea-chan |  Moje keci
Cawte tak ja som už tu......idem sem niečo hodiť....

cafte

22. května 2009 v 13:31 | Bea-chan
Tak ja už idem PApa

Hawaii Hula Doll

22. května 2009 v 13:16 | Bea-chan |  HRY


Eve Admirale

22. května 2009 v 13:05 | Bea-chan


Hawaii

22. května 2009 v 12:59 | Bea-chan |  Obrázky
http://mycrossstitchpatterns.com/images/Hawaiian%20Girl.jpg

http://schools.bvsd.org/superior/hawaiian%20flowers.gif

http://photoescape.com/wp-content/uploads/2008/03/hawaii-hatislandweb-thumb.jpg