Červen 2009

Nezabúdajte hlasovať!!!!

23. června 2009 v 19:31 | Bea-chan |  Moje keci
Cawte tak som tu.........idem niečo hodiť....P.S:Nezabúdajte hlasovať!!! Tu

Tak ja padám

22. června 2009 v 16:31 | Bea-chan |  Moje keci
Ja už idem........už ani nemám čo písať....tak sa majte papa........P.S:Nezabudnite hlasovať do hitparády Tu

Loli secrets 9

22. června 2009 v 15:53 | Bea-chan |  Fashion
1.
Neměla by tu být nová Princezna, jesliže ta původní odstoupí? Chci převzít Korunu, ale nemyslím si, že jsem jí hodna. Chybí mi Princess Portal.

2.
Popis: Srdcové záplaty na sukni a prsou vypadají tak roztomile. Srdce na prsou je sundavací, tak si prosím užijte 2 odlišné vzhledy jedněch šatů!! Jak ekonomické?!
Vážně? Ta ohyzdná sundavací záplata ve tvaru srdce vytváří outfit 2v1? Jsem vážně ráda, že Meta myslí na stav světové ekonomiky.

3.
Myslím, že 80% lidí, kteří si kupují věci od Fan+Friend, vypadá hloupě. Protože Fan+Friend dělá pasy a sukně moc dlouhé, všichni, co nosí jejich věci, vypadají, jako by zaútočili na šatník jejich matky. Fan+Friend, myslíte, že takhle vypadají skutečné holky? Bodyline možná není perfektní, ale aspoň je anatomicky správná.

4.
Cutsaw - Kdysi jsem si myslela, že když si koupíte cutsew, tak vám pošlou kus látky s potiskem a vy si ho musíte "cut" (nastříhat) a "sew" (ušít) sami.

5.
Jsem jediná, která je znechucená tím, že je každá její fotka zphotoshopovaná?

6.
Pokud vážně Angelic Pretty má krásné věci jako jsou tyhle, proč jsou od nich vidět jen ty levné hnusy jako TYHLE? Notak lidi, trochu vkusu!

7.
Miluju tohle tajemství, ale všimla jsem si na něm jen jedné věci.

8.
Chtěla bych vidět méně Angelic Pretty a více Metamorphose temps de fille a VÍCE h.Naoto, Antique beast,... Všechny ty AP a Meta začínají být tak nudné! Projednou ukažte něco jiného, prosím.

9.
To, že je to černé, neznamená, že je to gothic.

10.
Pravdou je, že jsme tu jen tři, co posílají každý týden tajemství. Soutěžíme o to, kdo vytvoří nejvíc hádek. A vy na to vždycky skočíte.

11.
Mému příteli je trapně, když nosím lolitu. Ale přesto mě na veřejnosti drží za ruku a říká mi princezno. Vím, že mě skutečně miluje pro to, jaká jsem, takže ho zítra požádám o ruku...

12.
Je mi smutno, když vidím na daily_lolita, jak jsi nemocná. Tvoje ruce... objem ramen.

13.
Repliky Iron game jsou strašné!

14.
Chybí mi stará AP. Zbožňovala jsem spoustu značkových designů, když jsem se dostala k lolitě. Ale teď mám pocit, že styly, které mám ráda, mizí, a ty, co je nahrazují, mi vůbec nedávají pocit výjimečnosti.

15.
Radši bych byla dobrá lolita v replice ušité tak, aby seděla mé výšce, než ukazovat své punčochy v příliš krátkých značkových šatech.

16.
Nesnáším ploché lolity, které si myslí, že jsou hrozně sexy a ty oblé (ne fatty-chans), které se podceňují. Vezměte to z pohledu kluka. Spíš bych se otočila za holkou, co má prsa, než za tou, co vypadá dobře v krajkách.

17.
Pokaždé, když vstoupím do online obchodu, je obrázek první, co vidím. Někdy si tu věc chci i koupit... a pak si všimnu tohohle: VYPRODÁNO.
Znám důvod, proč vyprodané věci zůstávají na stránkách značek, ale proč sakra v second-hand lolita obchodech?
Děkuji Innocent World za to, že vymazali všechny vyprodané věci ze stránky... A na anglickém webu AP je někdy nemožné na tenhle nápis nenarazit.

18.
Jestliže lolita znamená "dobrá kvalita", tak proč je tolik historek o vymývání barvy z bavlny dokonce i ve studené vodě? Jeden by myslel, že za tu cenu vytvořili odolnější látku nebo ji alespoň předmyli.

19.
Poslední dobou tu byla taková tajemství jako "Jsem moc nesmělá na to, abych se přidala do místní lolita komunity.", "Ztratila jsem přátele, protože nosím lolitu.", "Bojím se, že když budu nosit lolitu, tak ztratím přátele, a tak ji nosím jen doma." nebo "Hledám lolita nejlepší kamarádku."
Přivádí mě to k myšlence, že obě strany - lolita i ne-lolita - potřebují lekci v tom, jak se vzájemně akceptovat. Možná bychom se z těch tajemství měli všichni ponaučit a snažit se oslovit lidi, které bychom normálně neoslovili. Možná potřebuje 'komerce' vidět, že nejsme 'magoři', kterým je třeba se vyhýbat. Možná potřebují nesmělé holky větší podporu na srazech - to "ahoj, jak se máš?" navíc můžeme přece všichni udělat.
Vím, že to zní banálně, ale všechny z nás mají možnost udělat něčí život šťastnější. Doufám, že se chytnete příležitosti a uděláte z lolita světa lepší místo :)

20.
Radši bych nosila Gyaru oblečení... ale vím, že: můj obličej není dostatečně hezký a moje tělo dostatečně sexy. Mimoto jsem se vždycky oblékala do alternativní módy, ale gyaru se zdá být podobné tomu, co nosí ty "populární" holky, které mě šikanovaly, když jsem byla mladší.

21.
Mým snem je bydlet v Tokyu. Tak krásné město se skvělým jídlem, módou a lidmi. Ale nemyslím si, že by se mnou můj přítel jel. A musela bych opustit svou rodinu a přátele. Nemluvím moc japonsky a myslím, že by pro mě bylo těžké si tam najít přátele. Jsou mezinárodní Lolity, které žijí v Tokyu, přítelkyně? Vítají Japonci Evropany? Měla bych se svého snu vzdát? A nemám ponětí, jak bych si tam našla dobře placenou práci...

22.
Lolita je závislost. Utrácím za ní peníze, které bych měla využít na důležitější věci. Vina je tak bolestivá... ale nemůžu přestat.

23.
Proč jste všichni tak špatné v country lolitě? Nikdy jsem na EGL neviděla jedný dobrý country lolita outfit. Slaměný klobouk z vás neudělá country lolitu. Snažte se více, prosím...

24.
Nenosím bombarďáky. Můj přítel by si myslel, že vypadají divně a dětsky... Jsou drahé na to, že je lidé nikdy nevidí (pokud si dáváte pozor)... a podle mě vypadají hnusně. Spíš bych je nosila jako šortky než pod lolita outfit.

25.
Snažila jsem se nosit umělé nehty... ale pořád mi padaly a z jednoduchých věcí, jako je psaní, zesložitěly! Chci hezké nehty, ale ty moje se pořád lámou a umělé nehty pro mě nefungují... Co mám dělat?

26.
Asi před týdnem jsem byla znásilněna. Svým bratrancem. Zeptal se mě, jestli bych mohla přijít k němu a podívat se na dárek, který koupil pro sestru. Měla jsem na sobě své oblíbené OP.
Odteď můžu říct jen tohle: Je mi to líto, Lolito. Miluju tě. Ale teď jsem moc pošpiněná na to, abych nosila to nádherné oblečení.
Neprodám ho, protože by mi ty peníze byly na nic. Pokud si je bude má malá sestra chtít vzít, může, protože se jí ta móda vždycky líbila. Nebo jí řeknu, aby je vzala sestřenici k narozeninám, protože to není její chyba, že má takového bratra.
Ale nejvíc ze všechno chci poděkovat EGL. Nezáleží na tom, jakou máte reputaci, vždycky jste ke mně byli posledních pár let milí. Nejen ke mně, ke všem. Vždycky jste byli skvělí. Opravdu vám děkuji.
Pochybuju, že někomu z vás budu chybět nebo že si někdo všimne, že jsem pryč. Nemyslím, že jsem nikdy poslala příspěvek na EGL nebo Daily Lolita. Jen jsem byla v pozadí, čas od času psala komentáře.
Budete my chybět, možná ještě více než moje rodina.

Děkuju.

27.
Nemůžu vystát lolity na Anime conech... Zvláště tyhle ve značkových šatech! Příjemné jak osina v zadku! Nejsi Ita, měla bys toho vědět víc!

28.
Myslím, že jsem pro Lolitu moc tlustá. Ne, že by všechny ostatní holky mé velikosti byly moc tlusté. Jen já.

29.
To, že jsme jediní Aristokraté v našem městě, neznamená, že s tebou chci být. Opusť svou krajinu snů, zlato.

30.
Nemám ofinu. To ze mě nedělá špatnou lolitu.

Polovina tajemství se mi nenačetla celá... tzn. se tu pravděpodobně ještě nějaká objeví. ~


Kusovka♥ poison

22. června 2009 v 15:40 | Bea-chan |  Obrázky
http://th09.deviantart.net/fs48/300W/f/2009/173/d/e/poison_by_Klaamka.jpg

Kusovka♥In The Center

22. června 2009 v 15:38 | Bea-chan |  Obrázky

TOP 10 NajSexy Rockerov podľa mňa

22. června 2009 v 15:34 | Bea-chan |  moja maličkosť
Nečudujte sa mi ja som strelená a riadne.....tak sa ma nepýtajte či som lezba abo čo...oki?
A dalo mi to poriadne zabrať......

Oficiálne otváram hitparádu na tomto blogu!

22. června 2009 v 14:14 | Bea-chan
Toto su mnou navrhnuté songy za ktoré môžete hlasovať a o týždeň v pondelok sa dozviete na akom mieste sa ktorý song umiestnil..........

c.č.↓↓↓

Dostala som nápad

22. června 2009 v 13:26 | Bea-chan |  Moje keci
Cawte ako?..........dostala som taký nápadže si na blogu zrobím hitparádu....kde vy budete môcť hlasovať za song ktorý sa vám najviac páči..........tak sa idem do toho pustiť....

:´( musím

21. června 2009 v 14:00 | Bea-chan |  Moje keci
JA musím ísť preč.....sorry .......Tak sa majte....PApa

Kusovka♥Cup of Tea

21. června 2009 v 13:57 | Bea-chan |  Obrázky
Zákony štúdia

21. června 2009 v 13:52 | Bea-chan |  Nezaradené
Student nenapovídá, zveřejňuje odpovědi.
Student neopisuje, cvičí si zrak.
Student nemluví, vyměňuje si názory.
Student nekritizuje profesora, poukazuje na jeho chyby.
Když jde student k tabuli, všechny jeho chyby jsou způsobeny chybnou křídou.
Baterie tvé kalkulačky, ty, které ti vydržely celý rok, kixnou v půlce nejdůležitější písemky za celý rok zrovna když chceš počítat ten nejtěžší příklad.
Vždy propadneš v té písemce, na kterou jsi se nejvíc připravoval.
Ty jako jediný napíšeš domácí úkol a všichni ho od tebe opíší, ale nakonec učitel obviní tebe z opisování. (Tak tohle je příklad spolužáka Radka... ^-^)
Máš předmět který nesnášíš a učitel to ví. Ty si nutně potřebuješ odskočit na wc, ale učitelka ti nevěří.
Zákon zkoušení: To co žák neumí učitel zjistí během 1 minuty a to co umí ho nezajímá.
Nedělej domácí úkoly, stejně za ně dostane lepší známku člověk který je opsal.Guns N' Roses Don't Cry 1987 Version

21. června 2009 v 13:50 | Bea-chan |  Hudba

Kid Cudi

21. června 2009 v 13:43 | Bea-chan |  Hudba

Idem sem niečo hodiť....a pojdem

21. června 2009 v 13:41 | Bea-chan |  Moje keci
CAwte tak som zas tu........idem niečo hodiť...

Hey Mirai!!.............už idem

20. června 2009 v 10:14 | Bea-chan |  Moje keci
Už idem tak sa majte...

.....PApa


Pacman príšerky

20. června 2009 v 10:12 | Bea-chan

Keď manžel príde domov....

20. června 2009 v 10:10 | Bea-chan |  ObrázkyJapanese Streets

20. června 2009 v 10:08 | Bea-chan |  Fashion
81115-8163
perex↓↓↓

Morning Musume - Mikan

20. června 2009 v 9:55 | Bea-chan |  Hudba