Červen 2009

Loli secrets 7

13. června 2009 v 11:38 | Bea-chan |  Fashion
1.
Sakra, už zase loví. Tyhle Daily Lolita posts jsou jen prostor pro nadávky.

2.
Mám pocit, že jsem moc ošklivá na to, abych se oblékala do lolity, tak to nedělám.

3.
Proč je tu tolik nenávisti vůči Brolitas? Jste nejisté, protože jsou mnohdy lepší než většina holek? Nechte toho!!!

4.
Viděla jsem hodně impozantních srazů zkažených španými fotkami. Momentky jsou jedna věc, pózované fotky jiná. Pokud nemáte vybavení, které by se vypořádalo se špatným osvětlením, přesuňte se na jiné místo, pro lásku boží!

5.
Předstírám, že jsem jediná lolita, co tu je, protože všechny, které jsem potkala, byly hnusné.

6.
Někdy si přeji, abych mohla absolvovat plastickou operaci a liposukci, pak bych nebyla fattie-chan.

7.
Kvůli tomu, že na tom nejsem duševně dobře, cítím, že nikdy nebudu uznávaná v lolita komunitě. Pro spoustu lidí znamená psychická nemoc pokus o upoutávání pozornosti, ani se neodvážím objevit se na srazu. Mohla bych říct nebo udělat něco špatně, jako vždycky. Nechci být terč posměchu na getoffegl po zbytek života. Nechci, aby se mi lidé smáli ještě víc, než teď má rodina. Prosím odpusťte mi. Nechtěla jsem se tak narodit.

8.
Chci být tvá kamarádka. Nejen tvá Lolita kamarádka, ale tvá "skutečná" kamarádka. Máme kromě Lolity tolik podobných zájmů a jsme skoro stejně staré. Žijeme skoro vedle sebe. Udělala bych cokoliv, abych byla tvou kamarádkou. Prosím, drahá?

9.
Zatímco všichni, co se oblékají do lolity nadávají, jak by určité rasy/etnické skupiny/tlusté holky neměly nosit lolitu, já jsem toho názoru, že by holky s mužskými obličeji neměly nosit lolitu. To je 98% holek na Daily_lolita. Ano, poslouchejte! Nesnažte se oblékat do toho načechraných, roztomilých, jemných, pastelových/zářivých barev, když máte mužský obličej. Často si tyhle holky na d_l pletu s 'brolitas'. Nechte té nenávisti vůči ostatní, když nejspíš vypadáte jako chlap.

10.
Teď, když mám práci, jsem začala vášnivě šetřit, abych si mohla koupit outfity od mých oblíbených značek. Ale když už jsem byla odhodlána je objednat, vzpomněla jsem si na tebe, která mi dala tolik a já jí tak málo. Připadala jsem si jako svině. Jak jsem mohla mít právo kupovat si tak drahé oblečení pro sebe, když ty nemáš nic? Vím, že budeš milovat ty dárky, které jsem ti místo něj koupila.

11.
Pokud chcete prodávat svou spodničku, prosím ujistěte se, že jste poslali fotku, kde je pod sukní. Pro potenciální kupce je to snazší.

12.
Soudě podle toho, kam směřují značky a potisky, sweet lolita už není ta -nejroztomilejší a nejbarevnější-, je to ta nejvíc dětská a infantilní.

13.
Důvod, proč nenosím lolitu. (Nejsem moc mladá nebo tak něco. Jen mám rovnátka.)

14.
AP-styl Sweet lolity začíná být trapně podobný sissy stylům a age-play oblečení. Je to laciné, přeplácané, ani trochu elegantní a až moc dětské - Myslela jsem, že se snažíme distancovat od "ostatních" definic Lolity!
Už se ani nechci více nazývat Lolitou, protože nechci být spojována s touhle stránkou módy. Je čas, aby se Classic styly přejmenovaly na něco, co nás oddělí od trapnosti tak, jak jen to půjde.

15.
Na EGL je tolik úžasných dívek a žen; nezasloužíme si tu špatnou reputaci, kterou máme. Ale... Jsou tu některé Lolity, které jsou stejně jedovaté jako odporné, jako se proslýchá o nás. Krávy, vypadněte z téhle stránky a přestaňte nám ostatním kazit EGL!

16.
Pokaždé, když řeknu, že mám něco ráda, moje kamarádka to najednou udělá také. Neustále musí být lepší v čemkoli, co děláme. Lolita se mi líbí jen trochu, ale i když je to její koníček, ne můj, udělám to taky. Jen proto, že vím, že to dokážu o hodně lépe.

17.
Možná jsem fatty-chan, ale chození do tělocvičny je mnohem levnější, než všechny ty plastické operace, které potřebujete vy. </3

18.
Spousta z lolity je totální propadák. Někdy je to oblečením, někdy nositelem. Ale je to TAK HROZNÉ. Nedostatečně poofy je věc, která mě štve asi nejvíc. (Jen proto, že nosíte jednu úplně plochou spodničku neznamená, že to je OK. Potřebuje to mít vážně objem.) Je tu tolik outfitů/věcí, které vypadají strašně!
Většina OP, vyčuhující spodničky (pokud to není punk), neladící nebo neloli kabelky/ponožky/boty, ty hloupé krajkové rukavice, moc tylu/organzy/síťoviny, moc krajky, bílá krajka na černé, takovéhle rukávy (obrázek dole vlevo), AP potisky v černé barvě, zástěry... A SPOUSTA DALŠÍHO!

19.
"Yay! Našla jsem to! Jsem tu, abych si to potvrdila. Nemějte strach, jsem rori 5 let."
Omlouvám se, že pošlapávám tvou n00b duši, ale jestli takhle vypadáš po 5 letech "studování loli", nemáš důvod takhle vypadat nebo dělat takové kraviny. Přestaň žrát místní komunitu. Už bylo dost it a hádek. Tvá brando line nestojí za nic a nedělá to o nic lepší. Udělej nám tu laskavost a zmiz.

20.
Dala jsem ti své přátelství. Dala jsem ti pozornost a lásku. Zajímalo by mě proč.. Ani tě nemám ráda. Měla jsem... Ale teď vidím.. že jsi jen attention whore a myslíš si o sobě bůhvíco. Myslíš, že máš zajímavé 'přátele', ale oni se o tebe vůbec nezajímají. Snažíš se dokonce kamarádit s lidmi, které nemáš ráda, jen kvůli prospěchu. Jsi slečna Slavná. Tvoje sláva je založená na neschopnosti. Prosím dospěj a vrať se zpátky na zem. Jsem si jistá, že jsi pod tou maskou sladká dívka.

21.
Pojďme si zahrát Loli_secret BINGO. Víte, že to chcete hrát a víte, že vyhrajete!
"Sweet loli je hloupá." "Nesnáším _ značku" "Neopětovaná láska" "BJD nenávist" "Rasismus" "Měli biste bít dámi" "Prodávám spodní prádlo, abych si mohla dovolit značkové věci" "Nečitelný text" "Místní lolity jsou tak zlé" "Gurololi vypadá jako menstruační krev" "Nadávky na tlusté lolity" "Nenávist k Bodyline replikám" "Odcházím, protože jste zlé" "Stala se ze mě branwhore" "lol drogy" "Mana je sexy/stupid (nehodící se škrtněte)" "Chovám se mile a chodím na wank" "Dělám věci související se sexem v loli!" "Jsem scene kid, když nenosím lolitu" "Chci být snowflake (osoba, která si o sobě myslí bůhvíco, ale přitom je jako všichni ostatní)" "Cokoliv z tohohle by mělo přestat" "Nesnáším (doplňte loli aktivitu)" "Ana/mia wank"

22.
Otravuje mě, jak si lidé neustále stěžují na art posts na EGL a docela mě naštvalo, když se nedávno objevil názor, že by zde mělo fungovat určité měřítko kvality, co by mělo být povoleno a koho prakticky vykopnou. Ne úplně každá věc bude Imai Kira standart, ale zdá se mi sprosté a nevhodné sestřelovat každého za to, že sdílí své věci, jako kdyby to nebylo hodno vašeho pohledu.
EGL není komunita ke kritice umění. Vím, že kdybych tam chtěla poslat svůj výtvor, udělám to, abych sdílela svou vizi lolity s ostatními a ne, aby jen řekli "x by šlo s vylepšeními" Pokud se vám to nelíbí, přejeďte to. (Protože se zdá, že nekončící stock pic requests a otázky ohledně Bodyline jsou *očividně* mnohem zajímavější pro většinu lidí! :/)

23.
Ztratila jsem kvůli lolitě kamarádku a vůbec toho nelituji. Nepotřebuji kamarádku, která nedokáže naslouchat (když se zeptala na můj názor). Holka, která se obléká do sexy prádla se sukní dlouhou 4 palce a headdresem ze špatné krajky není lolita, promiňte, ale nebudu lhát a předstírat, že je to úžasné jen protože je moje kamarádka. Když chtěla slyšet jen komplimenty, měla se zeptat své matky. OK, nebylo to jen kvůli lolitě, ale kvůli tomu, že nemám ráda lidi, kteří nevidí své vlastní chyby. :/ Oh, mimochodem, snažila jsem se pomoct. Byla tak sprostá. Tak jsem to vzdala.

24.
Je otravné vidět tolik lidí, co nenávidí "lolita lifestyle". Ok, můžete ho nenávidět, ale notak, proč si myslíte, že váš způsob bytí lolitou je ten jediný správný? Nikdy bych neřekla, že někdo, kdo nemá rád čajové párty, není lolita. Lolita mi dává pocit života ve světe fantazie. Je to útěk, hloupé a nikam nevedoucí? Možná pro vás. Dělá mě to šťastnou a to je to, na čem záleží. Nechte si svůj názor. Pokud si myslíte, že lolita lifestyle je hloupost, nežijte ho. :D Ale nemáte právo považovat každého za blbce jen protože nemá ten samý názor. Respekt, prosím?

25.
Opovrhuji lolitami, které tvrdí, že 'milují' Alenku v Říši Divů, ale nikdy nečetly tu knihu. Přestaňte si kupovat tolik značkových věcí a kupte si místo toho pár knížek.

26.
Kéž by sis uvědomila, jak to bolí pokaždé, když řekneš "Vypadám o tolik lépe než ty."

27.
Miluju, když tajemství na loli_secrets rozpoutají diskuzi na EGL.

28.
4 přátelé se mě ptali, jestli vím, co se děje s tvými úkoly. V zájmu MÉHO inboxu, mohla by ses o ně prosím postarat? Pokoušelo mě to říct jim, aby to vzdali - mám tě ráda, ale jsi namyšlená.

29.
Drahá lolito, odmítla jsem tvé přátelství, když jsem byla anonym tady na loli_secrets, a lituji toho. Nebyla jsem připravena přijmout tvé přátelství, protože jsem se bála, že bych byla zranitelná a otevřená ohledně mých zdravotních problémů. Doufám, že mi dokážeš odpustit. Přála bych si, abychom byly přítelkyně, protože se zdáš být rozkošnou osobou.

30.
Ve skutečném životě jsem chudá, ale v srdci jsem princ. Tenhle důvod, tahle šance mě motivuje se snažit být dobrým a noblesním člověkem, takže jednoho dne budu skutečným princem uvnitř, když už ne navenek. Jednoho dne budu mít odvahu vzít si na sebe svůj růžový prince outfit!

31.
Nechápu, proč tu není žádné vychvalování potisků od Baby, jsou o hodně hezčí než ty od AP podle mě.

32.
Už nechci nosit Lolitu, ale nevím, co jiného můžu nosit. Nechci nosit kalhoty. Chci se stále oblékat žensky a promyšleně. Chci vypadat více dospěle, ale nesnáším nudné oblečení a moc odhalující oblečení. Jsem také mírně větší velikosti. Je tu pro mě nějaká móda?

33.
Když se krásné lolity snaží vypadat hezky (a ne provokativně) na fotkách, smějete se. Ale když méně než krásné holky očividně mají snahu být provokativní, nazýváte je "krásnými". Tohle zacházení je nechutné.

34.
Chtěla jsem prodat své kalhotky od té doby, co se to tajemství objevilo. Nejsem daleko k tomu kontaktovat ohledně toho muže, ale vždycky dostanu strach. Připadám si nečistě. Myslíte, že budou holky, které prodávají jejich věci pro sexuální účely, nějak potrestané? Bůh nebo karma? Připadala jsem si nečistě po masturbování, tohle může být to samé. Možná je mi jen špatně z faktu, že jsem ochotná zajít tak daleko kvůli penězům. A peníze jsou nakonec bezpředmětné. Možná se bojím toho, jak moc mě ovládá materialismus?

35.
14-tileté holky se můžou jít bodnout!
Nesnáším novou švédskou loli komunitu. Proč se nemůžou nováčci naučit psát, zvláště, když je o to požádají mods?! A přestaňte posílat bezúčelné kraviny, to fórum není váš journal.

36.
Tenhle rok jsem Mezinárodní den Lolitek strávila tím, že na mě řval můj otec a řekl mi, že jsem ta největší chyba v jeho životě, moje matka mi nedovolila použít její PayPal účet, abych si mohla něco koupit, přestože den předtím řekla, že můžu a napadlo jeden a půl stopy sněhu, přestože je v téhle části USA léto. Neustále prší, za tenhle rok byly jen dva slunné dny, můj učitel angličtiny mě nesnáší a hádky rodičů mě tenhle týden každou noc budí ze spaní.
Jediná věc, která mě drží nad vodou je vědomí, že jednou půjdu na nějakou školu a dostanu se odsud. Čím horší jsou věci, tím více mě myšlenka života daleko od rodiny a blízko k ostatním lolitám drží naživu.


Gyaru secrets 7

13. června 2009 v 11:34 | Bea-chan |  Fashion
1.Photobucket
"Jste oficiálně pozváni na svatbu xxxx a xxxx v Paříži. Dresscode: Himegyaru." Tajemství, protože.. No, nevěřím v manželství. Sním o tom, že se takhle vdám, až budu starší. Je patetické, jak se kvůli Ageze chci vdát.

2.Photobucket
Není ta věc pod okem (myslím tím make-up, pro ty, kterým to nedošlo) Lady Gaga???

3.Photobucket
Budujeme bez tebe něco nového a já vážně doufám, že si Hibisc nemyslí, že jsme všichni jako ty.

4.Photobucket
99% gaijin, které tvrdí, že jsou "gyaru", ani nevypadají, že by se o ten styl pokoušeli a nebo vypadají prostě.. debilně. Díky vám, holky, že jste to 1%. <3

5.Photobucket
Dvě hnusné sestry jménem N00b a Weaboo. Nedávajte západním gals špatné jméno.

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/11/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */ harajuku.blog.cz

Marilyn Manson v Bratislave

13. června 2009 v 11:24 | Bea-chan |  Videjka

...ak si to pustíte nezabudnite stlmiť zvuk xP
Miyavi-Papa mama

13. června 2009 v 11:04 | Bea-chan |  Hudba

......super song

Obloha

13. června 2009 v 11:00 | Bea-chan |  ObrázkyCAwte....niečo sem hodím a pôjdem

13. června 2009 v 10:52 | Bea-chan |  Moje keci
CAwte tak som tu......idem sme na rýchlo niečo hodiť....

Ja už idem papa

12. června 2009 v 17:42 | Bea-chan |  Moje keci
Tak ja už idem.........Papa

Super gothic veci

12. června 2009 v 17:41 | Bea-chan |  Fashion
PUNČOCHY / PUNČOCHY SHEER BLACK SOCK

PUNČOCHY / KORZET CHOR PINK

PUNČOCHY / GOTICKÝ KORZET CORSAGE BANDER ROT

ŠATY / GOTICKÉ ŠATY BAROCK MINI DRESS DENIM

Kvety 3

12. června 2009 v 17:17 | Bea-chan |  Obrázky


Rain (bi)

12. června 2009 v 17:12 | Bea-chan |  Obrázky
http://kreahcraze.files.wordpress.com/2007/04/photo3391.jpg

http://dl6.glitter-graphics.net/pub/351/351176wv5q4yfglf.jpg

http://www.ljplus.ru/img3/o/r/orientalboys/rain_wings.jpg


비 - Rainism

12. června 2009 v 16:56 | Bea-chan |  Hudba

Dne tu toho moc nebude........

12. června 2009 v 16:54 | Bea-chan |  Moje keci
Cawte tak som tu........dnes tu toho moc nebude lebo o chvilu musím ísť.......

idem...PApa

11. června 2009 v 13:18 | Bea-chan |  Moje keci
Tak ja idem papa.....

Obleč sa ako Miley Cyrus

11. června 2009 v 13:14 | Bea-chan |  Fashion
Fashion tips....

11. června 2009 v 13:09 | Bea-chan |  Fashion


Rock Chic!!

11. června 2009 v 12:57 | Bea-chan |  Fashion

Avatary♥summer

11. června 2009 v 12:50 | Bea-chan |  Obrázky