Gyaru secrets 8

27. června 2009 v 13:28 | Bea-chan |  Fashion
1.Photobucket
Vy, kteří posíláte takováhle tajemství. Zabilo by vás, kdybyste přidali bílý pruh, zvýraznili nebo změnili barvu textu, aby byly ty věci čitelnější??

2.Photobucket
Teď, když jsem vyrostla a mám nějakou reputaci, bojím se posílat věci do komunit, protože chci udržet své jméno na výši a bojím se, že spadnu.

3.Photobucket
Opustila jsem Gyaru, protože tu bylo moc chyb. Teď bych chtěla zpátky. Ale nic se nezměnilo. Kam se poděly všechny ty dobré Gals?

4.Photobucket
Myslím, že černošky vypadají v Gyaru blbě (s výjimkou pár lidí). Nejčastěji Manba/banba etc. Je to jen jejich odstín pleti... není tak zářivý jako falešné opálení. Obvykle to vypadá hrozně, protože holky s tmavší pletí mají pocit, že se nemusí snažit tak, jako všechny ostatní (Vím, že ne VŠECHNY, ale viděla jsem takových dost.) Pokud máte lehce tmavou pleť, vypadá to fajn, ale pokud jste jedna z tmavších... vypadá to až moc přehnaně. Myslí si to ještě někdo další? Vím, že je to hnusné říkat, ale takhle to já vidím.
A neplatí to jen pro černošky, ale pro holky s tmavou pletí obecně.

5.Photobucket
V cizím gyaru světě jsou dvě nejlepší kamarádky, které prostě nemůžu vystát. Vím, že tohle je anonymní, ale radši bych to neříkala. Možná je to jasné? Pokud si tohle čtete, jste ty největší píče vůbec.

6.Photobucket
Nesnáším to, jak západní gals zbožňují japonské modelky tak slepě, že je vidí jako dokonalé lidi. "Je tak roztomilá, ale její oči jsou divné..." Ale kdyby byla modelka pro Agehu nebo egg, prostě by si myslely, že vypadá senzačně. Kdyby nějaká gyaru ne-modelka měla špatné zuby, řekly by "Mám ji vážně ráda, ale její zuby vypadají hrozně..." Ale kdyby byla modelka, byla by rozkošná. Jsem jediná, kdo tohle nechápe?!

7.Photobucket
Vážně nevím, který gyaru styl bych si měla vybrat... Chtěla bych je všechny prostě smíchat dohromady, aby mi to vyhovovalo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama