Loli secrets 10

29. června 2009 v 20:13 | Bea-chan |  Fashion
1.
Proč tomu neříkáme šaty? OP zní tak... Nevím, prostě se mi to nelíbí. XD

2.
Od té doby, co jsem objevila lolitu, jsem o hodně šťastnější člověk, nosím outfity, které mám ráda a vyjadřuji tím kdo jsem; Ale moje máma se zaměřuje na to, jak to ovlivňuje moje šance na zaujmutí mužů; Nevěří, že je mi to jedno a oblékám se tak jen pro sebe. (nejsem teenager ani nebydlím doma)

3.
Drahé EGL, Tohle je možná malicherné, ale vážně... Jestli uvidím ještě jeden naprosto neurčitý předmět (post na LJ) jako "Otázka sukně" nebo "Potřebuji pomoct" s cutem (LJ cut) nazvaným "Cut pro ty, co je to nezajímá", začnu křičet. Mějte zdravý rozum, lidi! Když musím klikat na každý cut jen abych zjistila, o čem to sakra mluvíte, abych zjistila, jestli mě to zajímá nebo ne, je to vaše CHYBA.

4.
"WOW!! Miluju ty šaty tak moc, ale mohla bych za jejich cenu mít značkovou věc, takže si je nekoupím." Proč? Protože se jich nedotkl kouzelný Japonec? WTF?! Nedivím se, že se západní designéři a švadleny musí po několika letech vzdát. Viděla jsem tenhle názor znovu a znovu, lidé nezaplatí určité množství peněz, dokud to není Japonské a nezáleží na tom, jak úžasná je kvalita nebo design. Naprosto rozkošné ručně šité věci se na saless comm neprodávají, ale hnusy s magickým popiskem ZNAČKOVÉ mizí rychlostí blesku.

5.
Jen protože je to model z minulého roku, to není antique. A ani to z vás neudělá lifestyle loli.

6.
Miluju bonety! Myslím, že jsou rozkošné! Ale... Máma mi nedovolí si koupit ani jeden... Dokonce ani ten levný z Bodyline... Myslí si, že je to až moc a že vypadají hloupě, jako ty, co nosí mimina... Vážně bych jeden chtěla... Jsou to mé oblíbené doplňky do vlasů... No nic.. :((

7.
Jsem jediná toho názoru, že tyhle halenky vypadají naprosto BLBĚ? a hnusně společně s JSK/OP? a že úplně ničí hezké šaty? šaty + tahle halenka = HRŮZA. Nikdy si jí nekoupím.

8.
Je tu jedna lolita v naší komunitě, ta nejmladší, která neustále mele o svých víkendech plných drog; Musíme být jedna z nejtolerantnějších komunit ohledně drog/alkoholu, ale nevidíš, že už každého unavují ty tvoje blbosti? Prosím dospěj.

9.
'Tímhle směrem,' řekla kočka, mávajíce svou pravou packou, 'žije Lolita. A támhletím směrem,' mávala druhou packou, 'žije Otaku. Navštiv je, jestli chceš. Jsou obě weeaboos'
'Ale já nechci být mezi weeaboos,' řekla Alenka.
'Oh, ale jinak to nejde,' řekla kočka: 'Všichni jsme tu weeaboos. Já jsem weeaboo. Ty jsi weeaboo.'
'Jak víš, že jsem weeaboo?' řekla Alenka.
'Musíš být,' řekla kočka, 'jinak bys sem nepřišla.'

10.
Po tom, co jsem šla na několik srazů, jsem si všimla, že spousta lolitek tam je: nedospělá, nepříjemná, naivní, nudná, hlasitá, rozmazlená, dětská, zlá, obranná, povrchní, umaštěná, smrdící, neupravená, hloupá, nafoukaná, arogantní, chabá, otrhaná, ignorantská, falešná, zmanipulovatelná nebo nemá kromě lolity žádný jiný život.
Je frustrující, že nemůžu najít slušnou lolita kamarádku a jsem ve svém výběru omezená na lidi, se kterými jsem spojená. Přála bych si, aby byli normální lidi více tolerantní, co se módy týče, takže bych se s nimi mohla kamarádit.

11.
Nedávno jsem do DA (deviantart.com) vyhledávače zadala "lolita" a snažila se (někdy marně) udržet se a nepsat tam hnusné komentáře itám a lidem, kteří tvrdí, že nosí "GOSURORI!!!" (prosím berte v úvahu, že tahle fotka byla pojmenována "conovým fotografem" a ne tou holkou na obrázku. Je mi líto jí, že si nějaký ignorant vzal její fotku.)

12.
Když jsem se stala poprvé členkou EGL, chtěla jsem se toho víc naučit a být s Lolita módou spokojená. Byla jsem šťastná z myšlenky získání vhodných informací a časem vybudování si hezkého šatníku, ze kterého bych mohla mít vážně radost, zatímco bych se přátelila s lidmi z komunity. Vygooglovala jsem si vše, co jsem mohla, a bylo celkem jednoduché dostat odpovědi na většinu mých otázek předtím, než jsem se uchýlila k tomu zeptat se komunity.
Teď jsem zklamaná pokaždé, když zkontroluji svůj LiveJournal a vidím hloupé posts, ke kterým nemám co říct nebo k nim cokoliv říct odmítám:
"Je tohle lolita?"
"Kde můžu koupit levné lolita oblečení?"
"Jak si tohle, lidi, můžete dovolit?"
"Jsem na Lolitu moc chudá/tlustá/hubená... BAWWW"
Zakládám svou VLASTNÍ super KAWAII Lolita značku a hledám pro ni cool jméno, pomozte mi, prosím!!???"
"Kde se kupuje mašle do vlasů?"
Nemyslím, že bych byla zlá, ale většina těchhle témat ve mě vyvolává pocit, že jsem v KOMUNITĚ IMBECILŮ! Vím, že ne všichni z vás jsou idioti, ale naprostá většina se zdá být absolutně k ničemu a neschopná si věci vyhledat!
EGL community vyhledávač - Google - použijte ho!!!
Textu je hodně, omlouvám se...

13.
Nemám ráda, když lolity pošlou své paypal emaily takhle, J.O.H.N.S.M.I.T.H. zavináč Blah.com, a pak řeknou, že ty tečky nejsou nutné. Jen nechápu důvod. Prosím prostě to napište správně, abych to mohla jen zkopírovat a vložit na fakturu, zvlášť když je to dlouhý email.

14.
Někdy před Lolita srazem nebo velkou Lolita akcí nemůžu spát a dokonce mívám noční můry. Obvykle jsou v nich divné ponožky a smíchané doplňky. Co to Lolita udělala s mým podvědomím?

15.
Dělám modelku. Jsem hubená a hezká. Pořád mi někdo skládá komplimenty. Ale NIKDY v lolita šatech. Opouštím lolitu, protože myslím, že kvůli ní vypadám tlustě. (Vážně. Všechny ty vrstvy mě nafouknou. Límce a krajka jen způsobí, že se lidé dívají na mé oblečení místo na mě. Nechci, aby mi lidé říkali "Tvoje oblečení je krásné!", ale chci slyšet, že Já jsem krásná.)

16.
Důvod, ze kterého chci poslat fotku na EGL je... že doufám, že skončí na Loli-fuck a já obdržím nějaké objektivní posouzení a budu vědět, co je špatně, abych se mohla zlepšit. EGL prostě není upřímné, když přijde na kritiku outfitu.

17.
Jsem jediná? Otravuje mě, když lolity nosí nepřiměřené množství deco-doplňků-sladkostí, když tomu potisk, látka, barvy etc. jejich šatů vůbec neodpovídají. Lolita je celá o látkách a sladění. To je důvod, proč značky prodávají celé sety, aby vám pomohli vytvořit hezký outfit. Ne všechno potřebuje macaroons, tři prsteny ve tvaru dortíků nezpůsobí, že vypadáte supakawaii. (Samozřejmě tohle neplatí pro decololi, kde není hlavní sladění tolik jako množství doplňků, které na sebe můžete navěšet. <3)

18.
Skoro vše, co vím, jsem se naučila sama, to je důvod, proč jsem se naučila šít, když mi došlo, že nemám na to prosit svoje rodiče a stěžovat si, abych mohla utrácet obrovské množství jejich peněz za značkové věci dovezené z Japonska.
Proč mě vytáčí, když vidím tajemství holek, které si stěžují na to, jak jejich rodiče nerozumí jim a jejich módě? Nebo jak odmítli utratit jejich vydřený domácí příjem za předražené lolita značkové šaty pro jejich dceru? Rozumím, že ne všechny z vás jsou takové, ale pro ty, kteří si stěžují, je tu pár rad:
1. Zkuste se naučit šít?
2. Zkuste si ty peníze vydělat samy místo toho, abyste byly zlé na své rodiče.
3. Pokud vás nenechají utrácet vaše vlastní peníze přes internet, počkejte, dokud neopustíte jejich dům, když na to budete mít věk (doufejme na univerzitu) a použijte svou nově nabytou svobodu k tomu, abyste si koupily šaty. Do té doby postupujte podle rady 1 po vážném uvážení.

19.
Jsem Asiatka. Cítím, že můj orientální obličej vypadá stejně bledě, roztomile a jemně na fotkách jako obličeje těch Japonských modelek, které všichni tolik milují. Moje tělo je jiná věc. Vyrůstala jsem v USA, takže mám "silné, zdravé americké tělo". Jídlo bylo více zdravé a díky tomu mám objemnější tělo. Nevyrůstala jsem na zelenině a mořských plodech, takže nejsem vyhublá Lolita. Všichni moji hubení čínští příbuzní říkají, že vypadám hezky, tak, jak by měla vypadat zdravá Američanka. Popravdě; NESNÁŠÍM TO, JAK MOJE TĚLO VYPADÁ.
V cutsews vypadám hrozně kvůli mým širokým ramenům. Moje široké boky se nehodí pro lolita a aristocrat styly.
Přála bych si, abych měla hubené nohy, a tak mohla nosit do svých RHS punčochy jako drobnější lolity. Místo toho jsou tlusté. A taky krátné.. velmi.
Asi jediná lolitovská věc, kterou mám na svém těle ráda, je můj plochý asijský hrudník. Je to smutné.
Vím, že bych možná mohla cvičit, abych něco zhubla a měla hubenější nohy, ale můj typ postavy se nikdy nestane "hubeným", protože je to o struktuře kostí.
Cítím se hrozně a někdy si přeju, abych se místo toho narodila jako asijský kluk - nebyla bych tak tlustá a objemná a měla bych vyhublé tělo místo toho svého.

20.
Drazí vy, co odmítáte správně používat tagy: Jste idioti. Označíte celou post tagem "sukně" nebo "růžová". Napadlo vás někdy, že lidé pomocí vašich tagů VYHLEDÁVAJÍ? A že čím více tagů použijete, tím více jsou pro ně popisující a tím spíše někdo, kdo vaši věc chce, na ní narazí?
Tagujte podle:
1. ZNAČKY. Zvláště, když je známá.
2. BARVY
3. POTISKU/VZORU
4. TYPU VĚCÍ - VŠECH
5. VELIKOSTI. Jestliže se do vašich věcí vejdou větší lidé, NATAGUJTE TO.

21.
Byla jsem s partou lidí na conu a skončila vedle brolity. Byl vážně velký, ale moc se snažil dodržovat všechna pravidla a vypadat dobře. Šel vedle mě a aniž by se na mě podíval, zeptal se svým tichým zoufalým hlasem, jestli vypadá dobře. A vím, že to, na co se ptá, je, jestli skončí na nějaké fucks comm nebo bude zesměšňovaný. Ptá se, jestli někdy může být skutečná lolita, jakou tak moc chce být. Ptá se mě, jestli někdy může vůbec obejít to, že se narodil jako muž.
Bylo to prostě hrozné. Protože ať dělal co dělal, nikdy nebyl pro někoho dost dobrý. Řekla jsem mu, že je krásný a pozorovala třesoucí se výraz úlevy. Vím, že jsem mu lhala.
A láme mi to srdce.

22.
Chápu vážné stavy nouze, které zahrnují otázku života a smrti, ale mít stav nouze jen proto, aby se vaše věci rychle prodaly a mohly jste si koupit něco jiného, je to nejubožejší z ubohých. Oceňuju ty, co pravdivě vysvětlí svůj nouzový stav - v ostatních případech usoudím, že vaše "nouze" může počkat - promiňte.

23.
Víc než cokoli jiného jsem chtěla být roztomilá lolita s mašlemi a stuhami a ozdobami... Ale všechen ten elitismus pro drahá značková jména mě začíná odsunovat... Nemůžu se vejít do značkového oblečení a nemůžu si dovolit šití na míru... a nemůžu si pomoct, ale zajímalo by mě, jestli je tohle důvod, proč je tu tolik lolitek, které se chtějí kvůli oblečení uchýlit k prostituci?

24.
Dnes jsou moje narozeniny. Přála bych si, abych byla na jeden den krásná lolita. Chci si připadat krásná. Děkuji, EGL.

25.
Pokud máte kdekoli ve svém LJ uživatelském jméně 'Loli', je možné, že jste magor, které by neměl posílat věci na EGL.

26.
Jsem těhotná. Jsem tak nadšená. Já a můj manžel jsme neočekávali, že budeme mít dítě TAK brzo. Ale to je ok. Jsme oba TAK vzrušení. Ale v hloubi své mysli se neustále bojím, jestli se vejdu do toho značkového OP, které jsem si právě objednala...

27.
Kéž by všichni jrock fanoušci, scene kids a emaři přestali civět na lolity s takovou nenávistí. My všichni vypadáme neobvykle a trošku hloupě. Proč ta nenávist?

28.
Jsou tak KRÁSNÉ na návrzích a tak HNUSNÉ ve skutečnosti...

29.
Jsem lolita jen protože jsem moc TLUSTÁ na gyaru.

30.
Drahé ita-lolity: Prosím nepřestávejte to dělat špatně. Svět bez it = svět beze srandy.

31.
Kdysi jsem dělala šití lolita věcí na zakázku. Hodně jsem se za poslední rok nebo dva naučila a teď se docela stydím za kvalitu některých věcí, které jsem prodávala, a za to, jak hrozná byla má organizace a servis pro zákazníky. Je mi špatně, když to vidím, píšu stydím se.
Potřebuju peníze a vím, že to teď můžu udělat o moc lépe, ale bojím se znovu začít, protože vše, na co dokážu myslet, jsou lidé, které jsem zklamala a musela jim vrátit peníze. Představuji si, jak odpovídají na sales community s pohrdáním a měli by na to úplné právo.

32.
Boule vypadají špatně v jakékoliv módě. Přestaňte nosit moc malé oblečení.

33.
Vím, že ji nikdy nebudu mít. Neodvažuji se říct jí o svých pocitech, protože se bojím, že jí vyděsím. Věcí, které můžu ztratit, je až moc. Nikdy si neodpustím, jestli ode mě uteče. Nevěřím, že by ke mně něco cítila nebo že má ráda holky tak jako já. Tak pokračujeme jako kamarádky. Ale každou minutu, kterou s ní strávím, ji chci líbat, kupovat jí dárky a vzít ji k sobě domů.

34.
Přestaňte si stěžovat na velikost prsou! D košíčky nejsou velké. 92cm obvod není moc. Přestaňte si stěžovat, že jste na Lolitu moc velké, protože tohle není velké ani pro normální západní oblečení! A přestaňte si stěžovat na "problémy se zády". Kombinace nošení správné podprsenky a denního cvičení může problémům předejít. Neminimalizujte je - bude to ještě horší! Bože, znala jsem holky, co měly velikost K a stěžovaly si méně než ty s D na EGL. Většina žen by zabíjela, aby měla vaši postavu, tak toho nechte.

35.
Jedna věc... Co je sakra se všemi těmi červnovými příspěvky na egl_comm_art? Vážně nemáme žádné standarty?

36.
Nerada to říkám, ale... Novala musí být ten nejhnusnější muž na světě. Nesnáším taky většinu oblečení od Baby, ale nikomu z mých dobrých přátel neřeknu, jak si myslím, že všechny potisky jsou naprostá hrůza. AP je o hodně lepší, přála bych si, abyste tomu rozuměli.

37.
Chci být dvojče jedné místní lolity na srazu, myslím, že by to vypadalo tak roztomile! Ale neznáme se dlouho a nevím, jestli mě má moc ráda! Kvůli tomu bych si připadala trapně se ptát... tak je to prozatím jen sen.

38.
Miluju, když vidím věc, kterou jsem prodala ve skupině nakupujících na daily photo posts. Cítím se lépe, když vidím, že mé věci našly nový milující domov.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama