Červenec 2009

Pitbull - I Know You Want Me (Calle Ocho)

14. července 2009 v 12:23 | Bea-chan |  Hudba

Pár mojích outfitou

14. července 2009 v 12:21 | Bea-chan |  moja maličkosť
Prepáčte ale ta kvalita je hrozná.......je to totiž fotené mobilom ako si môžte všimnúť.....

ak to vážne chcete vidieť tak pod perexom ↓↓

Cawte......zas tu

14. července 2009 v 12:00 | Bea-chan |  Moje keci
Cawte som zase tu.......niečo sem hodím......

My heaven

13. července 2009 v 18:50 | Bea-chan |  Moje keci
JA už pôjdem preč tak sa majte.....


.......PApa

BIGBANG 2NE1 - Lollipop MV

13. července 2009 v 18:48 | Bea-chan |  Hudba

Harajuku snaps

13. července 2009 v 18:27 | Bea-chan |  Fashion
ファッションスナップ
Ona je môj favorit x)

ストリートスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ストリートスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ
Ten je v srpnovém FRUiTS! o.O

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ストリートスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ストリートスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ファッションスナップ

ストリートスナップ

(c) by Dropsnap


Loli secrets 12

13. července 2009 v 18:21 | Bea-chan |  Fashion
1.
Nedávno jsem chtěla jít na sraz. Byla jsem tak natěšená. Ale kvůli nadávkám na scene/emo z poslední doby se bojím jít, protože lidé zjistí, jak vypadám mimo lolitu. Děláte si srandu ze scene a emařů, ale když je vaše vlastní subklutura napadená, bijete na poplach... pokrytci.

2.
Je jedna místní lolita, kterou jsem poslala asi dvakrát, která je vážně milá, ale z nějakého důvodu neustále posílá své náhodné outfity na EGL. Nepotřebujeme vidět každý outfit, který nosíš! Dělá to, aby získala pozornost/komentáře. Nech toho, tvé outfity nejsou nijak zvláštní. Nech si to na daily_lolita nebo svůj osobní journal.

3.
Bez ohledu na to, jak moc loli doplňků s nimy nosíte nebo jak je nosíte, letní šaty nejsou lolita.

4.
Pokaždé, když vidím lolitu držící plyšové zvířátko, myslím, že v něm skrývá drogy.

5.
Všechny mé lolita kamarádky přestaly být lolitami! Nesnáším je, protože srazy jsou vážně nudné a nemám nikoho, s kým bych mohla mluvit, ty holky jsou všechny nové, tak dětské. Nevím, co mám dělat. Kamarádit se s těmi novými jen abych měla loli přátele?

6.
Kam se poděla originalita? Riskujte, prosím.

7.
Pro lásku všech dobrých a sweet věcí, přestaňte posílat lucky pack posts. Vážně... Nechte si to na got_lolita.

8.
Tady. Dáte na to mašli. Teď je to TAK LOLI!! "Hej lidi teď jsem suparori?!"

9.
Jedna má lolita kamarádka se odmítá holit/epilovat/nic takového. Myslím, že je úžasná. Je úžasná, protože se drží svých vlastních hodnot radši než aby se prostě oholila, aby vypadala v očích ostatních dobře. (nic proti holkám, co se holí. já to taky dělám, pro své vlastní dobro)

10.
Pokud z vás obliba anime a oblékání se do lolity udělá ita, pak nelibost k anime a oblékání se do lolity z vás udělá pozéra. Vážně, není to pravidlo, ale mělo by to být takhle: máte rádi lolitu <=> máte rádi Japonsko <=> máte rádi anime.

11.
Jsem velmi tichý člověk. Možná je to způsobeno tím, že jsem jako dítě byla bitá pro poslušnost. Možná používám lolitu jako hlas, když nemůžu použít svůj vlastní.

12.
"Jsem teď krásná?" Necítím nenávist ke všem fatty-chans. Jen k těm ošklivým, co to dělají velmi velmi špatně.

13.
Více: Kreativity, mixování barev, mixování stylů, nekonvenčnosti, zábavy
Méně: Sladění za každou cenu, potiskových setů, posedlosti značkami, kategorizace podstylů, hádek
Móda je o vyjádření osobnosti. Ne o soutěži "Kdo si může koupit celou jednu kolekci".

14.
Drahá Lolito mimo město, přestaň posílat své blbé spamy na egl ohledně otevření BtSSB v San Franciscu! Vážně, taky jsme natěšené, ale nejsme z toho udělané. Máš otázku? Tak si to vygoogluj! Ta budova má dokonce i svojí stránku. Je to jen obchoďák, tak už toho nechte, lidi! Xoxo, Anonym

15.
Celý život jsem trpěla depresemi. Všichni moji příbuzní až na mého strýce mě opustili, byli zabiti při hurikánu Katrina před pár lety. A pak, bylo mi 13, jsem objevila Lolitu. Jako by se celá má duše změnila, jednou v životě jsem mohla vypadat krásně a vznešeně. Můj strýc, který se o mně staral a pořád s ním bydlím, protože musíme držet spolu, mi někdy dokonce koupí značkové šaty. Je to ta nejsladší věc. Začala jsem hubnout a dokonce před rokem a půl prodělala menší plastickou operaci, abych vypadala hezky ve svých Anna House šatech. Teď té změny lituju, protože už nechci být lolita. Zjistila jsem, že vážně miluji kočky.
Než moje máma zemřela, starala se o zvířecí útulek a já jí jako dítě pomáhala. Dokonce moje teta se připojila, protože to byla mámy sestra a stal se z toho rodiný podnik, který budu vždy schraňovat. Moje oblíbené vzpomínky jsou na ošetřování koťátek, která byla v útulku přivedena zpátky ke zdraví. Od Katriny jsem se tam nikdy nevrátila, protože byl zavřený a zvířata evakuována před tou katastrofou.
Může to znít šíleně, ale miluju zvířata tak, jako když jsem byla dítě, a vyrostla jsem v osobu emočně spojenou s těmito půvabnými stvořeními. Příroda je můj přítel od té doby, co moji přímí příbuzní opustili tento svět. Nikdy nepřiznám jak málo skutečných přátel jsem opustila, bylo by to možná označeno za šílené. Na rozdíl od vás, já jsem opustila svého jediného příbuzného a svou víru. Mé srdce je zlomené.
Kéž bych se stala kočkou. A schovala se před zlem na tomhle světě.
A nevím, jak přejít k těmhle myšlenkám od lolity.
Byla jsem zesměšňována, když jsem nosila lolitu a bojím se, že budu znovu, když všichni zjistí, jak se ve skutečnosti cítím.

16.
Kvůli své rostoucí posedlosti vlastněním více a více nádherných značkových outfitů jsem se stala extrémně lakomou/šetrnou s penězi do takové míry, že když jsem venku s přáteli, snažím se z nich vytáhnout co nejvíc na placení pití nebo vstupu na cokoliv. Připadám si tak sobecká, ale všechno za to stojí, když přijde další balík...

17.
Je mi to líto. Moc jsem se snažila, aby se to nestalo. Ale stalo.

18.
Moc chci dostat loli valentýnku a myslím, že bych si jednu zasloužila. Lidé říkají, že jsem roztomilá, když udělám post a poslední dobou jsem se tak moc snažila. Poslala jsem hodně valentýnek pro své přátele. Prostě si připadám, že prostě nepatřím do módy, kterou miluju, protože mi ani přátelé nedávají valentýnky.

19.
Přestaňte si stěžovat, že jste 'moc tlusté pro značkové oblečení' nebo že 'značky jsou pro anorektičky nebo Asiatky, ne pravé Američanky/Kanaďanky etc' Protože já jsem měla americkou velikost 12, což je téměř nadváha, a vejdu se do značkových šatů v pohodě, bez toho, abych v tom byla narvaná. Nezajímají mě vaše zdravotní stavy, není to výmluva pro to být tlustý zadek. Zhubla jsem, i když mi bylo řečeno, že nemůžu. Můžete vy?

20.
Najdete svého prince. <3 Přestaňte si stěžovat.

21.
Nensáším, když lidi ignorují špatné outfity jen proto, že je ta osoba atraktivní a hubená. Skvělé - Máte dobré geny, za které bych já zabíjela, ale to by nemělo znamenat, že klidně nosíte příšerné outfity a nic se neděje. Pokaždé, když někdo na lolifucks napíše 'je to škoda, když je tak roztomilá!', mám chuť vraždit. Asi tu není žádná naděje pro ty geneticky neobdařené.

22.
Přestaňte nosit ty nesouměrné minikloboučky. Vypadá to, jako když máte na hlavě ruličku od toaletního papíru! "Je tohle rori?"

23.
Nechte Metamorphose na pokoji! Vím, že by mě to nemělo zajímat, ale irituje mě, když lidi nadávají na Meta. Zvlášť, když říkají věci jako "Ani to nepovažuji za pravou značku, protože některé jejich potisky jsou laciné/věci vypadají divně." WTF? Status Angelic Pretty jako značky není zpochybňován, i když poslední dobou jejich věci vypadají sissy-ovsky a jsou ušité z látky špatné kvality.

24.
Pokud nosíte klon outfitu, který jste už poslaly na daily_lolita před pár týdny, tak proč ho posílat znovu? Vím, že se to jmenuje daily_lolita, ale nemusíme vidět outfit POKAŽDÉ, když si na sebe vezmete lolitu, zvlášť když jediné, co jste udělali je, že jste vyměnily mašli...

25.
Kéž by tu bylo víc gothic lolit.

26.
Přestala jsem se stýkat s jednou ze svých lolita kamarádek. Došlo to tak daleko, že jediné, o čem mluvila, bylo, jak je těžké najít šaty, které by jí byly. A dokonce jsem se kvůli ní cítila vinná kvůli tomu, že jsem hubená.

27.
Jsem krásná, ale nikdy nebudu super roztomilá :(

28.
Pro všechny, co si stěžují, jak je málo gothic lolit, projevte jim nějakou lásku! Vzácně vidím gothic loli valentýnky nebo hodně komentářů na egl nebo daily_lolitě. Je mi z toho smutno.

29.
Uvanuje mě, jak lidé posílají věci na getoffegl kvůli maličkostem. Tak co, že nějaká novačka pošle post s Bodyline šaty nebo intro? Lidé touží po wank tak, že okamžitě pošlou každou blbost. Proč nejdete pryč od počítače a nevěnujete se něčemu smysluplnému místo tohl, abyste dokumentovali každou loli chybu? Pošlete téma nebo fotky. Dělejte se svým časem něco lepšího.

30.
Tak co, že lidi posílají zprávu místo tajemství? Pořád je to zábava číst a diskutovat o tom! :)

31.
Někdy mám pocit, že i když dostatečně zhubnu, stejně nikdy nebudu dost hezká na lolitu.

32.
Připadám si blaženě, že mám tolik lolita přátel. Ale hrozně bych chtěla jednu loli kamarádku, která by mi byla extrémně blízká.

33.
Tak nějak si přeju, aby loli_vendettas stále pokračovalo. Je tu tolik krav, které by potřebovaly potřebovaly schladit.

34.
Zajímalo by mě, kolik tajemství tady je vážně PRAVDIVÝCH.

35.
"Nenoste ponožky přes punčochy. Je to prostě divné. ^_^;;;"
Vypadá to tak HLOUPĚ!! Prosím noste ponožky samotné a punčocháče samotné, prosím!!

36.
Omlouvám se, ale tyhle boty jsou zezadu tak směšné... Zepředu vypadají dobře, ale zezadu mi připomínají gladiátorské sandály. D:

37.
Sex musí být trochu tabu. Jsem ve velice šťastném vztahu se svým přítelem, ale poslední dobou hledám další osobu, která by se zapojila do našeho vztahu. Máme na mysli dokonalou holku a protože jsme Lolita a Aristokrat, našli jsme si rozkošnou VK/Kodonu! Ale... Nevím, jestli by souhlasila a chci jí tak moc...

38.
Notak, IW vypadá tak nevkusně. Mohla jsem svých 200$ utratit na Walmartu a bylo by to lepší.

39.
Podívejte, holky, emo kids už prostě nejsou cool. Měly bychom je všechny zadupat do země. Smiřte se s touhle dobou, lolitky!

40.
Miluju lolitu, ale vy, dámy, určitě musíte být banda debilů.

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/11/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */ harajuku.blog.cz
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 47, formatId: 23, category: 11, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: 'ffffff', ctitle: 'cc66cc', ctext: '000000', curl: 'cc66cc', simg: 0 }); //]]>

Kusovka♥nowhere

13. července 2009 v 18:14 | Bea-chan |  Obrázky
http://th04.deviantart.net/fs47/300W/i/2009/194/f/2/nowhere_by_night_fate.jpg

Kusovka♥whispers in the dark

13. července 2009 v 18:13 | Bea-chan |  Obrázky
http://th08.deviantart.net/fs49/300W/f/2009/194/d/a/da8df2ddec6269f419c4634cf6af4739.jpg

Big Bang- Gara Gara Go!

13. července 2009 v 18:07 | Bea-chan |  Hudba


↑↑SUPEER xD

Obleč sa ako Beyonce

13. července 2009 v 18:05 | Bea-chan |  Fashion

Dizzee Rascal - Dance Wiv Me

13. července 2009 v 17:48 | Bea-chan |  Hudba

Lady Gaga wallpapers

13. července 2009 v 17:46 | Bea-chan |  Obrázky


Nickasaur! - Imperfect

13. července 2009 v 17:41 | Bea-chan |  Hudba

Cawte.....dnes strašná nuda

13. července 2009 v 17:39 | Bea-chan |  Moje keci
Cawte tak som konečne tu............tak idem niečo hodiť......

majte sa pekne

12. července 2009 v 12:25 | Bea-chan |  Moje keci
Ja už idem tak sa majte pekne.......PApa

Obleč sa ako Phoebe Tonkin

12. července 2009 v 12:24 | Bea-chan |  Fashion

Obleč sa ako Natalia Oreiro

12. července 2009 v 12:12 | Bea-chan |  Fashion

Kusovka♥Summer House

12. července 2009 v 12:00 | Bea-chan |  Obrázky
http://fc07.deviantart.com/fs48/f/2009/192/7/1/Summer_House_by_Scarlettletters.jpg

Kusovka♥Butterflies

12. července 2009 v 11:59 | Bea-chan |  Obrázky
http://th08.deviantart.net/fs48/300W/f/2009/193/e/8/e8330c575ac25f9af93d224eca87a917.jpg