Červenec 2009

Lolita fashion

12. července 2009 v 11:49 | Bea-chan |  Fashion

Tokyo Girls colection 2009

12. července 2009 v 11:43 | Bea-chan |  Fashion


Nakupovanie v Shibuya 109

12. července 2009 v 11:37 | Bea-chan |  Fashionuž som zase tu

12. července 2009 v 11:00 | Bea-chan |  Moje keci
Cawte už som zase tu.....

už musím

11. července 2009 v 14:55 | Bea-chan |  Moje keci
Ja už musím ísť tak sa majte.......Papa

Obleč sa ako Erika Toda

11. července 2009 v 14:54 | Bea-chan |  Fashion

Obleč sa ako dievčatá z naruta

11. července 2009 v 14:43 | Bea-chan |  Fashion

Loli secrets 11

11. července 2009 v 14:17 | Bea-chan |  Fashion
1.
Vždycky mě zajímalo, proč jsou použité ponožky na prodejních stránkách tak drahé. Jistě, značkové ponožky se můžou někdy cenově vyšplhat vysoko, ale byly na noze někoho jiného!! Nechutný!!

2.
Lolita mi pomáhá zapomenout na mou neopětovanou lásku. Díky.

3.
Jediné, co na té módě nenávidím, je jméno.

4.
Budu nejpopulárnější objemnější Lolita na EGL! Protože jsem krásná, roztomilá a vím, jak se oblékat. Tak pozor!

5.
Shaniqua by v Angelic Pretty vypadala úžasně.

6.
"Lolity by měly být milé." Nesnáším, když tohle lidé řeknou. Všichni by měli být milí, nejen lolity.

7.
Levné goggles + levný klobouček + lolita šaty =/= Steampunk lolita. Použití té látky z vašeho outfitu neudělá steampunkový. Přečetl si někdy někdo z vás knížky, které naši módu inspirovaly? Možná nemáme pravidla, ale je to o technice a éře, která nikdy neexistovala, ne o vašich ozdůbkách - tak si je prosím nechte pro sebe!

8.
Kde jsou ty doby, kdy jsem mohla poslat outfit na daily_lolita a dostalo by se mi konstruktivní kritiky zkušených lolitek. Teď ji dostanu jen od noobs, které neví, o čem mluví, zatímco ty zkušenější řeknou, jak je ten outfit hezký nebo co se jim na něm líbí. Chci kritiku, ale ne od těch, co o lolitě neví ani hovno.

9.
"Nejsme to já nádherné?" "Jasně! (Ehh...)"
Nikdy si nepřipadám pro lolitu dost hezká. Zajímám se o tuhle módu asi 5-6 let. Pokaždé, když jdu na sraz se svými přáteli, připadám si o tolik ošklivější než oni. Vždycky vypadají krásně a elegantně, nikdy si pro ně nepřipadám dost dobrá. Tak skrývám svou nejistotu za své divné chování a dělám hloupé vtipy. Po každém srazu brečím, protože si připadám směšně, i když ani nejsem až tak ošklivá. Pravda je, že chci skončit s lolitou, ale myslím, že to nikdy nebudu schopná udělat. (Většina mých přátel tohle skoro ani neví, prostě jen řeknou, že jsem hezká, ale myslím, že to dělají jen z lítosti.)

10.
Je mi špatně z holek, co říkají "Bawww, nechávám lolity, protože holky na EGL/lolitafucks/lolita wank jsou všechny krávy a nikdy mě nebudou mít rády!" nebo "Necítím se v lolitě dobře, protože mi nikdo nekomentuje mé d_l posts." Co to má sakra být? Máte rády lolitu kvůli oblečení nebo kvůli tomu, aby vám věnovaly pozornost holky, které nikdy nepotkáte? Vážně utrácíte tisíce dolarů za tak sakra drahý styl, jen abyste získaly komentáře na d_l?
Dospějte, bohaté dětičky, lolita je realita, ne blbá internetová hra o pozornost!

11.
Prosím nechte svá zvířata doma!

12.
Je legrační, jak obviňujete všechny emaře, scene kids etc., že na vás zírají a posmívají se vám. A vy o nich posíláte nenávistné posts. Dvojitá pravidla?

13.
Nechci lolita přítelkyni. Mám ráda holky, ale vše, co chci, je klukovská holka (zvlášť asijská/jemná jako tahle, je tak sexy!), protože chci někoho, kdo mě bude doplňovat, ne zrcadlový stín, který bude přesně jako já.
Ale ony mě nemají rády! Všechny si myslí, že jsem jen infantilní holka, když se na mě podívají, protože moje oblečení a můj obličej (Je mi přes dvacet, ale jsem malá a mám dětský obličej). Nikdy neopustím lolitu, protože se kvůli nikomu nebudu cítit tak dobře jako kvůli tomuhle oblečení, ale je unavující a smutné být pořád tak sama. :(

14.
Jsem ráda, že se mnou všechny na letošní convention chcete zkusit lolitu. Budete vypadat tak roztomile! Ale co je sakra s vašimi outfity? Tyhle barevné kombinace by byly problém i pro zkušenou lolitu. Taky mám strach, že vám to pokazím a budete se na mě dívat, jako by to byla moje chyba, když budou vaše fotky poslány na MK2 nebo tak něco.

15.
Žádné kecky v lolitě? HA! Nosím ke své třešničkové sukni vysoké kecky a vypadá to skvěle! Koho zajímají uhozená pravidla? Když to vypadá dobře, tak to noste! Raschel lace, tady mě máš!

16.
Nejsem sweet lolita. Nemám ráda potisky se zvířaty. Nemám ráda plyšové zvířecí batohy. Ale ode dne, kdy jsem se podívala na stránku Baby, sním o tom, abych jeden měla. I když jsou tak daleké mému vkusu v reálném životě. A teď chci jeden tak moc, že prodám spoustu svých věcí, abych si ho mohla dovolit.

17.
Říkejte si co chcete, ale červená rtěnka jako tahle vypadá v lolitě hnusně stejně jako příliš namalované oči. Prosím zachovejte přirozený make-up v lolitě!

18.
Drahé SF lolitky, prosím přestaňte posílat vaše adresy, sejděte se na ca_egl. (la_loligoth, sandiego_lolita, cencal_loli... Tyhle holky si vytvořily své vlastní komunity, proč ne vy?)

19.
Je mi líto všech, kteří dostali ve svém lucky packu tyhle hnusné capri kalhoty.

20.
Nemůžu se dočkat, až skončí prázdniny a všechny ty noobs bez mozku se vrátí do školy a najdou si něco lepšího na práci. Když čtu jejich posts, mám chuť si vydloubnout své vlastní oči lžící. Více lurkujte nebo vypadněte.

21.
Gobelin: Druh tkaniny tkaný v Gobelinových dílnách v Paříži, typický bohatým, obrazovým designem.
Když vidím lidi na EGL mluvit o "goblin sukni", tohle je jediné, co se mi vybaví. Tak je to správně. Je to zelený goblin.
Gobelin =/= Goblin. Je to druh látky, ze které je to vyrobené.

22.
Drahá autorko tajemství "Nesnáším své americké tělo", když jsem poprvé četla tvé tajemství, rozumněla jsem, protože mám podobný typ postavy a problémy s oblečením. Ale pak jsem si pomyslela...
Vždyť je to fuk. Protože jestli sis toho ještě nevšimla, ne moc lolitek je skutečně malých. Jsou to ženy s křivkami, svaly, vším. Možná kvůli tomu, že máme stejné tělo, mě tvé tajemství rozčílilo. Strávíš veškerý svůj čas sněním a obáváním se, zatímco by sis mohla užívat. Proč nosíš alternativní módu, když si neustále přeješ vypadat jako všichni ostatní?
Myslím, že tohle platí pro všechny, co nenávidí své tělo.
Přestaňte si stěžovat, vylezte ze své nešťastné louže, starejte se o své tělo, oblékejte se a vypadejte úžasně.
Tenhle nádherný obrázek silné lolity je od estradizione na LJ.

23.
Myslím, že Mr Sawada z BtSSB Paris je zatraceně sexy! A roztomilý samozřejmě, s tím svým malým akcentem, když mluví francouzsky. <3 Je tak milý, příjemný a roztomilý.

24.
Miluju Innocent World. Miluju tenhle outfit. Ale pokaždé, když ho vidím, vzpomenu si na Mary and her little lamb (Mary a její malá ovečka). :)
Mary měla malou ovečku, malou ovečku, malou ovečku...

25.
Pardon, ale jak může být sakra tohle tajemství? Chápu, že tajemství s bílým rytířem bylo tajemství, protože tam jsou bílí rytíři v lolitě, ale teď můžeme posílat obrázky náhodných holek a je to tajemství, protože holky jsou lolita?! Ne tahle, ale víte, co myslím, holky se zajímají o tuhle módu, takže fotka jakékoliv holky je teď v pořádku.
Mé tajemství? Myslím, že jedna z mods v téhle komunitě nechává fotky jako je tahle jen tak proplout. Nevím KDO, ale jedna z nich rozhodně.

26.
Miluju gothic a sweet lolitu úplně stejně. Takže je občas těžké vybrat si, co si koupit. Někdy chci být deco loli a někdy celá v černém. Jsem jediná s rovnocennou láskou pro oba dva tyhle styly? Sakra, mám ráda hodně loli stylů. Jsou všechny tak roztomilé!

27.
Vím, že vás všechny unavují tajemství "Chci jít na sraz, ale bojím se, že mě nikdo nebude mít rád", ale... Ráda bych šla na místní sraz a potkala se s ostatními lolitami, ale jsem směšně vyděšená, že mě nikdo nebude mít rád a nebude se mnou mluvit. Nechci zastrašovat. Snažím se být milá a slušná, jak jen to je možné. Ale vždycky se v jakékoli společenské situaci chovám trapně a nemám moc přátel. Jen se hrozně bojím, že budu na srazu pořád považována za trapnou. Pak si budu vážně připadat, jakože nikam nepatřím....

28.
Vím, že mě můj otec miluje. Žiju sama, ale on mi pořád nabízí, že mi koupí elektroniku a zaplatí mi dovolenou (nikdy nepřijímám). Nikdy neřekl nic negativního o mém lolita oblečení. Ale jednou bych ráda slyšela, jak říká "Vypadáš krásně.", když mám na sobě něco nazdobeného.

29.
Lolita byla naše. Objevily jsme ji spolu, sdílely oblečení, chodily na srazy a založily značku. Byla jsi má kamarádka po většinu mého života. Ale před rokem jsi zmizela. Myslela jsem, že máš ráda to, co máme.


Gyaru secrets 10

11. července 2009 v 14:16 | Bea-chan |  Fashion
1.Photobucket
Co se stalo s Julie aka Frankenstain? Ona prostě... zmizela.

2.Photobucket
Circle lenses se nerovnají okamžité gal-úžasnosti. Kéž by si to lidé uvědomili.

3.Photobucket
Některé gals to mají... a některé ne.

4.Photobucket
Nesnáším lidi, kteří dělají zaniklé styly.

5.Photobucket
Miluju tě. Jsi takový debil a je to úžasné. Miluju pozorování holek, jak se pobuřují nad tvými naštvanými komentáři. Díky, že jsi tak ohromný.

6.Photobucket
Nedříve jsem si myslela, že jsi velmi roztomilá, ale po 6 měsících mě začínáš unavovat. Pořád ten samý vzhled, začíná to být nudné a otravné. Je mi to líto, ale teď tě nesnáším, Kumickey. Přenech cover Popteen někomu jinému. (P.S. Byla jsem vyděšená, když jsem tě poprvé viděla bez make-upu.)

7.Photobucket
Věřím, že by Agejou měla vlastnit alespoň jednu luxusní věc. Ale to neznamená, že když vlastníte spoustu značkových věcí, jste automaticky Agejou. Tak si to přestaňte myslet a přestaňte si kupovat psy/zvířata. Pro jednou si přečtěte časopis a vytvořte si nějaký vkus a názor!!

8.Photobucket
Vážně moc bych chtěla poslat své outfity na Everyday Gyaru, ale nemůžu, protože se bojím, že na mě lidé budou zlí a budou si ze mě dělat srandu. Tahle komunita je především západní a všimla jsem si, že západní gals mají hodně sklony si dělat srandu z ostatních a zraňovat je...


Kusovka♥Lonely

11. července 2009 v 14:07 | Bea-chan |  Obrázky

Kusovka♥Feel the Music

11. července 2009 v 14:06 | Bea-chan |  Obrázky

Zase tu.....

11. července 2009 v 13:36 | Bea-chan |  Moje keci
CAwte som zase tu.....

majte sa PApa

10. července 2009 v 11:53 | Bea-chan |  Moje keci
Ja už pôjdem......tak sa majte....Papa

Obleč sa ako Amy Lee

10. července 2009 v 11:51 | Bea-chan |  Fashion
Cinema Bizarre style

10. července 2009 v 11:38 | Bea-chan |  Fashion


Obleč sa ako Nana

10. července 2009 v 11:27 | Bea-chan |  Fashion

Slim Back Jacket

10. července 2009 v 11:05 | Bea-chan |  HRY


Happy

10. července 2009 v 11:02 | Bea-chan |  HRY


Kusovka♥Sasuke

10. července 2009 v 10:40 | Bea-chan |  Obrázky