Srpen 2009

Jackson Rathbone - shoot

20. srpna 2009 v 15:14 | Bea-chan |  Shooty


xx


Avatry-Cinema Bizarre

19. srpna 2009 v 15:11 | Bea-chan |  Obrázky


Sexy Ruki

19. srpna 2009 v 15:02 | Bea-chan |  Obrázky


Loli secrets 13

18. srpna 2009 v 11:44 | Bea-chan |  Fashion


1.
"Jsem dokonalá Lolita!" Vidíte tu podobu? Hime-vlasy = hnus

2.
Ta směšná nedospělost a ignorantství ve většině lolita komunit zastiňuje ty dobré věci.

3.
Vidím, jak spoustu lidí štve, když nejsou pravidla na lolita handbook dodržována do posledního detailu. Ale zajímalo by mě... Kdo je sakra "napsal" a jakou "autoritu" mají v pouliční módě, která bývala ovládána DIY a sloužila k tomu, aby mohli lidé dělat něco, díky čemu jsou šťastní? Je to kvůli tomu, že se značky tak rozmohly? Nebo se někdo podíval, co značky nabízejí a vyvodil z toho závěry?
Je smutné, že lidé nekoordinují, ale napodobují.
(Některé si dokonce myslí, že když si koupí každý kousek setu, udělá to z nich lepší lolitu. Tip: Jen to dokazuje, že nemáte žádnou kreativitu a jejich marketing funguje. Dostali vás, takže se můžete zbláznit, abyste měly každou věc, kterou prodávají a z toho je mi smutno.)

4.
Pokaždé, když vidím na D_L hezký účes, ptám se, jestli k němu nemají tutorial. Připadá mi, že vás otravuji. Takže to jen napíšu sem: Pokud máte úžasný účes, prosím udělejte tutorial. Jsem si jistá, že by ho hodně lidí včetně mě rádo vidělo. Díky!

5.
Takže nemáte rády scene kids a ostatní módní styly kvůli názorům, které mají lidé v nich. Ale už se nezamyslíte nad svými názory, které tu rozhlašujete? EGL má jedny z nejvíce si stěžujících, nejjedovatějších a negativních lidí, které jsem kdy potkala na Internetu... Myslíte, že scensters jsou otravní? Podívejte se do zrcadla!

6.
Prosím nedávejte do své meetup post fotky jídla. Pro některé z nás to nemusí být dobré.

7.
Hrozně se bojím poslat na egl své ero-lolita outfity. Takovéhle posts tu vidíte jednou za uherský rok.

8.
Chci, aby se to stalo, ale nemyslím, že tomu tak bude :(

9.
Studovala jsem japonštinu 7 let, mám ráda tu kulturu, jídlo, videohry, etc. Miluju oblékání se do Lolity... ale NESNÁŠÍM ANIME.

10.
Zeptala ses mě, proč jsem se posledně neúčastnila srazu. Řekla jsem, že jsem měla moc práce, ale pravdou je, že nechci být zase součástí tvého drama. Radši budu lolitou sama, než aby mě lidé kritizovali za něco, cos udělala ty. Je mi to líto, jsi milá, ale tohle za to nestojí!

11.
Tohle jsou mé šaty snů. Ale nikdy si je nekoupím, protože už mám dost zdravého rozumu. Ale přesto je chci!

12.
Tyhle šaty!!! Chci je. Musím je mít. Myslím na ně nejméně 10krát denně. Nemůžu je najít, ani na aukcích. Je mi jedno, jestli to budou jediné šaty, které si koupím za celý tenhle rok. Našla jsem velký scan potisku a je dokonalý. Normálně ani nenosím černou, ale na těchhle šatech ji miluju. Nosila bych je i kdybych nebyla někde s lolitkami. Ty šaty jsou tak úžasné. Prosím pomozte mi je najít.

13.
Před dlouhou dobou jsem poslala valentýnku o tom, jak mi chybí tvé přátelství. Nikdy jsem se k tomu nepřiznala, i když jsi říkala, že víš, kdo to psal. To, co jsem řekla, pořád platí. Je mi to líto.

14.
Nedávno si mě můj starý přítel na sex, se kterým jsme hráli bdsm a age play, přidal na facebooku. Potkali jsme se na fetišistických stránkách, takže žádná společná škola ani práce. Naši jediní společní dva přátelé jsou... místní lolity. Nevím, jestli mám být ráda nebo se bát. (Přísahám bohu, že jsem si to nevymyslela D:)

15.
Po tom, co se tohle objevilo na EGL, jsem doufala ve více mililoli. A nestalo se tak. Military =/= nutně maskáčové! Může to být tak stylové. Photoshoot s klukem v autentické uniformě = Byla bych v sedmém nebi. (Měla jsem šanci se svým ex, ale nebyla jsem tenrkát loli)

16.
Miluju, když Moitié snob pošle něco na egl nebo d_l od hlavy k patě v Moitié.. tak nějak je to 500x zajímavější než někdo oblečení od hlavy k patě v Angelic Pretty.

17.
Všimla jsem si, že po tom, co si někdo stěžoval, že lidé skládají komplimenty lolitkám za to, jak jsou krásné a ne za to, jak vypadají, už mi nikdo nepíše, že jsem krásná, jen že mám roztomilé oblečení. Vím, že je to ješitné, ale stále to ráda slyším.

18.
"Wank! Našla jsem wank! Podívejte! Podívejte! Wank!" "To není wank! Děláš potíže! To neeníííí waaannkkk! Děláš z komára velblouda!" Wank není vůbec dobrá věc, ale wank-wank je ještě víc směšné! Ani nechodíte ven a nemáte práci, většino getoffegl, neustále mě bavíte.
(Wank = nadávky, osobní útoky etc.)

19.
Vím, že jste se narodily s nosem. Když ho vyphotoshopujete, budete vypadat hloupě, ne roztomile.

20.
Co je lacinějšího než obří dort na vaší hlavě? Wrist cuffs nošené s krátkými rukávy!!! Víte vůbec, jak se mají nosit??

21.
Proč tak moc prahnete po Angelic Pretty? Vypadáte v ní hnusně. Potisky jsou strašné. Je to jako duhová zvrácená Barbie noční můra. Všechny si kupujete ty stejné hnusy a nakonec vypadáte úplně stejně. Je to kvůli tomu, že je tahle značka zrovna in? Nebo jí opravdu milujete?

22.
Bojím se jít na sraz. Myslím, že si ze mě budete dělat srandu, protože nenosím značkové věci.

23.
Jsi začátek konce EGL komunity. Bude mi chybět.

24.
Před 3 lety jsem se zamilovala do krásné lolity, ale její srdce patřilo jedné Kodona-dívce. Když se konečně rozhodla od ní odejít a žít svůj život, tak úplně opustila tuhle módu. Teď je hipster se svým novým hipster klukem. I když mám teď lásku svého života... Jediné, co jsem chtěla, bylo stýkat se s holkou, která už neexistuje. Chybí mi každý den.

25.
"Myslím, že hubení lidé vypadají v lolitě lépe." "OMG, jste tak sprosté, to je neodpustitelné! Musíte nesnášet fatty-chans a myslet si, že si nezaslouží lolitu nebo vůbec žít! Jak můžete!" "Je hrozný troll! Jak si může vůbec myslet, že hubení lidé vypadají lépe než tlustí?!"
Co se s vámi stalo? To už lidé ani nemůžou říct svůj názor, aniž by byli napadáni nebo poslání na getoffegl?

26.
Jsem lolita už přes 2 roky a můj šatník je skoro prázdný. Začala jsem s lolitou, když jsem byla moc mladá na to, abych si našla práci a pořád si žádnou nemůžu najít, i když hledám každý den. Nesnáším to. Jen chci práci, abych mohla být lolitou. Tahle móda je jediná věc, díky které jsem ještě šťastná.

27.
Co mi přijde legračnější na tlustých lolitách (což se rovná většině západních lolit), je, že i když pořád žvaní o tom, jaké jsou chudinky, že jsou tlusté, tak se stále rády oblékají do hnusných nazdobených šatů, které je dělají ještě tlustší. Zajímalo by mě, jestli si to uvědomují.

28.
Lolita je o tom cítit se krásná, ne? Předtím, než jsem se oblékala do Lolity, připadala jsem si ošklivá. Pak jsem se tak začala oblékat na různé akce a srazy. Nosila jsem rozkošné šaty a měla velmi pozitivní reakce na to, jak jsem roztomilá. Byla jsem tak šťastná! :D
Teď jsem opustila Lolitu. Víte proč? Lolita mi pomohla cítit se dobře. Pomohla mi tak moc, že už se nepotřebuji schovávat za to oblečení. Teď si připadám krásná v každé věci, kterou si vezmu na sebe. No, vlastně ne úplně ve všem... Připadám si teď hnusná v Lolitě. Ale zbožňuju ostatní holky v Lolitě. Je to divný?
Stejně ti děkuju, Lolito. Připadám si skvěle XD
Omlouvám se za ten náhodný obrázek Draca. Ale je až moc sexy na to, aby nebyl v Loli secrets.

29.
Omlouvám se. Snažila jsem se to nedělat, ale... Ráda bych viděla ty dvě méně takhle a takhle a více takhle.

30.
Všechny jsou tak nádherné! Nikdy nebudu rozumět lidem, které nenosí své lolita oblečení ven nebo je prodávají, aby měli na nejnovější potisk. Nedokázala bych se rozloučit se žádnými svými šaty, bez ohledu na to, jak moc si toho kupuji.

31.
Je tu určitá skupina lolit, které se snaží si koupit všechny nejnovější značkové šaty, ale vypadají v nich strašně. Vím, že je to žárlivost, ale přála bych si, abyste byly lépe sladěné a kupovaly si věci, které vám sluší. Není to všechno jen o vzácných potiscích...

32.
Jsem extrémně zvědavá. Tohle je pro naše úžasné švadlenky na egl & sew_loli <3
Viděla jsem krásné práce spousty talentovaných lolit, které vypadaly stejně dobře jako značkové... některé dokonce lépe a více inovátorsky než AP, Meta, (dosaďte si sem jakoukoli jinou značku). Viděla jsem holky, jak servírují jeden výtvor za druhým v krátkých časových intervalech. Mluvím o rychlosti a kvalitě! Mluvím o naprosto úžasných originálních věcech, za které bych dala peníze radši než za značkové šaty.
A tady je má otázka...
Kolik si vyděláte z provizí?
Nebo pro ty, kteří jsou už dost talentovaní a rychlí na to, aby měli svůj online obchod, kolik si na něm vyděláte s provizemi?

33.
Nemohla jsem se stát Gothic Lolitou, tak jsem se stala blbou Gothičkou.

34.
Odkdy je egl umírněný_styl? Je tu rozdíl mezi tím, že nechcete vidět hypersexuální holky a tím, že děláte dusno kvůli každému odhalenému ramenu a bombarďákům.


//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 49, formatId: 44, category: 11, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: 'ffffff', ctitle: 'cc66cc', ctext: '000000', curl: 'cc66cc', simg: 0 }); //]]>

How To Wear Tights

18. srpna 2009 v 11:42 | Bea-chan |  HRYVan Helsing

18. srpna 2009 v 11:09 | Bea-chan |  NezaradenéKliatba Bratov Grimmovcov

17. srpna 2009 v 11:04 | Bea-chan |  NezaradenéInterview s upírom

17. srpna 2009 v 11:02 | Bea-chan |  NezaradenéTake It Easy! - buono!

16. srpna 2009 v 10:56 | Bea-chan |  HudbaKotani Kinya - Spicy Marmalade + text

16. srpna 2009 v 9:57 | Bea-chan |  Hudba
Spicy marmalade jidai wa marude
Ui himeta kao de madowaseru

Nani furueteru kairaku shugisha ga warau
Sameta reeru no ue kizu kazu ni shiku mareta mirai

Kibasa ga jama suru jounetsu ga douka shiteru
Kanari akumu janai? taikutsu ga shouwa shiteru

Spicy marmalade hajiketa mama de
Kon yori no chansu o tsukame
Vanish into the night jidai wa maru de
Ui himeta kao de madowaseru

Aoi tsuki no sutegi naki dashite hiru ga sakebu
Amai bin no naka jya chimeiteki jijitsu wa kanchigai

Ikazura ni hoshi gari hayari o jibun ni hameru
Kanari mondai janai? kyoe ni sae kizukenai

Spicy marmalade jibun no mama de
Sabita kusari nara hazuse
Vanish into the night mitsumeta mama de
Kon yori mo yubisaki de maboroshi ni

Spicy marmalade hajikete mama de
Kon yori no chansu o tsukame
Vanish into the night kiwadatsu marmalade
Kakugo kimeta naraba isso

Spicy marmalade jibun no mama de
Sabita kusari nara hazuse
Vanish into the night jidai wa maru de
Ui himeta kao de madowaseru

Ayumi Hamasaki v Popteen

15. srpna 2009 v 9:50 | Bea-chan |  Shooty
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]>


MV SUPER JUNIOR - SORRY,SORRY

14. srpna 2009 v 19:22 | Bea-chan |  Hudba


Gackt- Metamorphoze

13. srpna 2009 v 19:15 | Bea-chan |  Hudba
GACKT「GHOST」

12. srpna 2009 v 18:26 | Bea-chan |  Videjka

Ruki Tra la la

12. srpna 2009 v 17:48 | Bea-chan |  Videjka

Obleč sa ako Alyssa Milano

11. srpna 2009 v 17:34 | Bea-chan |  FashionAvatary♥Girls

11. srpna 2009 v 17:02 | Bea-chan |  Obrázky